Yardım redmi 9t rom yüklenmiyor

55relax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emirhan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
2
selamun aleykum arkadaşlar elimde redmi 9t cihazı mevcut bu cihazda şebeke sorunu vardı bende orj qcn ile gereken işlemleri yaptım qpst ile yazdım geri açılırken nvdata ekranında kaldı bir sürü şey denedim nvdata için olmadı bende fastboot a alıp cihazı global rom atmayı denedim acak hata veriyor sürekli hata kodu
error not catch checkpoint fastboot -s lock flush is not done
bunun üzerine fastboot dan komut göndererek fastboot oem device-info kontrol ettim bir sorun yok ama rom atamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Aldığınız hata rom yüklenmesine engel değil. Sadece bootloader kilidinin kapatılmadığını belirtiyor. Aşağıdaki konuda anlatılan çözümü uygulayın.

55relax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emirhan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
2
Aldığınız hata rom yüklenmesine engel değil. Sadece bootloader kilidinin kapatılmadığını belirtiyor. Aşağıdaki konuda anlatılan çözümü uygulayın.

hocam yaptım onu ama bir sonuç yok cihaz aynı revery ekranında kalıyor fastboot tan rom atamıyorum engel değil demişşsin ne yapmam lazım peki bir sürü yol denedim rom ile flash dosyasını C sürücüsüne mi atmadım klasör içine mi atmadım ne yaptı isem sonuc bu rom yüklenmiyor.

55relax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emirhan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
2
hocam yaptım onu ama bir sonuç yok cihaz aynı revery ekranında kalıyor fastboot tan rom atamıyorum engel değil demişşsin ne yapmam lazım peki bir sürü yol denedim rom ile flash dosyasını C sürücüsüne mi atmadım klasör içine mi atmadım ne yaptı isem sonuc bu rom yüklenmiyor.
hpcam checkpoint kısmı sildim şimdide 1 sn için flash done diyor yükledi diyor.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Rom dosyasını zipten çıkarmamış gibisiniz. Zipten çıkarın klasör içinde klasör olmayacak şekilde direk C sürücüsüne atıp yüklemeyi deneyin.. Bootloader kilidine dikkat edin.

55relax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emirhan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
2
cıkardım hocam zip ten lime olarak klasör şeklinde cıktı aynı şekilde başka cıhazlara rom yükleyebiliyorum bir tek bu cuhazda sorun oldu bu şekilde.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Recovery ekranında altta kırmızı bir hata yazısı alıyormusunuz? NVDATA diye başlayan?

55relax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emirhan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
2
Recovery ekranında altta kırmızı bir hata yazısı alıyormusunuz? NVDATA diye başlayan?
alıyorum hocam ne yaptıysam olmadı nv data için dosya indirdim flashla denedim minimal adb ile denedim kendi için bat dosyası ile denedim global rom indirdim 1 sn içinde oldu diyot eng rom indirdim yine aynı main müne redmi-recovery 3.0 nv data is corrupted diyor ustam

Üst Alt