Soru Redmi 9S format sonrası sorunlar

Lush

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
Redmi 9
Konular
1
Merhaba, bu akşam telefonumu açtığımda 128gb'lık hafızanın 127gbının dolu olduğu uyarısı verdi telefonum çok yer kaplayan şeylerim yoktu, tipik bir hatadır diyip telefonu fabrika ayarlarına sıfrıladım tekrar kurmaya çalıştığımda "Oturum açılmadı" "Google sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun oluştu. Daha sonra tekrar deneyin" diyor, çoğu seçenek çok uzun süre bekletip öylece kalıyor cihazımı baştan kuramıyorum bunu nasıl çözebilirim?

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Kurmaya çalıştığınız rom GSI veya AOSP değilse, miui romlardan biri ise aynen dediği gibi google sunucularında geçici bir arıza olabilir. Format data ve dahili hafıza temizleme yapmadıysanız eski roma ait kalıntılar yüzünden olabilir. AOSP romlarda ise firmware farkı yüzünden olabilir. Ben olsam fastboot bir rom denerdim.

Oyla:

Lush

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
Redmi 9
Konular
1
Kurmaya çalıştığınız rom GSI veya AOSP değilse, miui romlardan biri ise aynen dediği gibi google sunucularında geçici bir arıza olabilir. Format data ve dahili hafıza temizleme yapmadıysanız eski roma ait kalıntılar yüzünden olabilir. AOSP romlarda ise firmware farkı yüzünden olabilir. Ben olsam fastboot bir rom denerdim.
Şu an telefonu açamıyorum kurma kısmında takılı kaldı tavsiyeniz var mı?

Oyla:

Lush

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
Redmi 9
Konular
1
Stoya Bu post ile farkı benimkinde menü yok, wifi bağlantısını yapıyorum sonra güncelleştirmeler yapılıyor diyor bağlanamadı diyor orada gidiyor googlea ulaşılmadı diye diretiyor

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Lush, Sunucularda bir sorun olabilir,tekrar deneyin olmaz ise fastboot rom yükleyin...

Oyla:

Sweyz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özkan
Cihazım
Resmi note 9
Konular
1
Bende aynı sorunu yaşıyorum 23 Nisan 1.30 gibi sıfırladım sorun yaşanıyor diyip durdu kurmadan geç diyorum yine açamıyorum wifi ayarları filan derken mail ayarlamadan mi hesap girişine geçtim normal giriş yapmaya çalışırken girmedi bende şifremi unuttum diyip şifre sıfırladım girdim ayarları yaptım bu sefer Google play gibi uygulamaları kullanamıyorum
Google play services indirdim APK olarak oradan birşeyler yaptım sıkıntılı bir süreç umarım geçicidir ama şuan gmail hariç herşeyi kullanabiliyorum.birde Netflix kendi uygulaması güncel değil dedi güncelliyim dedim cihazınız sürümle uyumlu değil dedi Netflix in kendi apksini kurdum cihazınız uyumlu değil filan dedi APK indirdim başka siteden kullanıyorum gmail de de senkronize hatası yaşıyorum birkaç gündür uğraşıyorum ama çözemedim bir süre daha bekleyip garantiye yollamayı düşünüyorum bu konu hakkında ilgilenirler mi

Oyla:
Üst Alt