Soru Redmi 9C Mıuı 12.5 ve Mıuı 13

AlpturkH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Astronot
Cihazım
Redmi Note 12
Konular
6
Redmi 9C için Mıuı 12.5 güncellemesi geleceği yaklaşık 1 ay önce söylenmişti ama halen gelmedi. Bundan dolayı direk Mıuı 13 güncellemesi gelecek olabilir mi ?
-okuduğunuz için teşekkür ederim.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Redmi 9C için Mıuı 12.5 güncellemesi geleceği yaklaşık 1 ay önce söylenmişti ama halen gelmedi. Bundan dolayı direk Mıuı 13 güncellemesi gelecek olabilir mi ?
-okuduğunuz için teşekkür ederim.

Xiaomi güncelleme politikası çok ilginç işliyor. Her an her şey olabilir. En azından miui 12 ile başlayan serüveniniz için en azından bir üst sürüme geçiş olacaktır diye tahmin ediyorum. Şunu da belirteyim; örneğin Mi9T için Çin bölgesine miui 12.5 verilirken Global sürüm miui12 de bırakıldı. Miui 13 alacak deniyor ama yine Çin bölgesine mi gelir yada hepsine mi bilemiyoruz.

AlpturkH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Astronot
Cihazım
Redmi Note 12
Konular
6
Redmi 9C için Çin romu yok, sanırım cihaz Çin'de piyasaya sürülmedi. MIUI 13 alacak cihazların 2.partisinde listede ismi var. Muhtemelen her iki güncellemeyide global rom alacak çünkü China rom mevcut değil.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Redmi 9C için Çin romu yok, sanırım cihaz Çin'de piyasaya sürülmedi. MIUI 13 alacak cihazların 2.partisinde listede ismi var. Muhtemelen her iki güncellemeyide global rom alacak çünkü China rom mevcut değil.

Demek istediğim bur firma canı nasıl isterse öyle yapıyor. Ama cihazınız illa ki en az 1 sürüm daha alacaktır.

Tinerci Mayki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERDOĞAN
Cihazım
Redmi 9C
Konular
11
-okuduğunuz için teşekkür ederim
Benimde 9C aynı şekilde yazılım gelmesini bekliyorum

AlpturkH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Astronot
Cihazım
Redmi Note 12
Konular
6
Benimde 9C aynı şekilde yazılım gelmesini bekliyorum
Umarım en kısa sürede gelir, dokunmatik hassasiyetinde ciddi derecede sorunlar oluşmaya başladı, tuhaf bir şekilde telefonun ekranını kapatıp açtığımda düzeliyor.

Tinerci Mayki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERDOĞAN
Cihazım
Redmi 9C
Konular
11
-okuduğunuz için teşekkür ederim
En kısa sürede gelir inşallah

Üst Alt