Yardım Redmi 9 Miui 13 sonrası inanılmaz yavaş

trianglexxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Redmi 9
Konular
1
Merhaba

Redmi 9 Tr versiyonu için geçen günlerde miui 13 güncellemesi geldi . Güncellemeyi yaptım . Ama keşke yapmasaydım. Telefon inanılmaz derecede yavaşladı . Hiçbirşeyi doğru düzgün açamıyorum. Nasıl düzeltebilirim ? Ya da eski sürüme nasıl dönebilirim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
yedek alıp sıfırlayın. düzelmez ise forumda bypass ile rom yükleme konuları var onlarla sürüm düşürün..

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Merhaba

Redmi 9 Tr versiyonu için geçen günlerde miui 13 güncellemesi geldi . Güncellemeyi yaptım . Ama keşke yapmasaydım. Telefon inanılmaz derecede yavaşladı . Hiçbirşeyi doğru düzgün açamıyorum. Nasıl düzeltebilirim ? Ya da eski sürüme nasıl dönebilirim
MIUI 13 bazı cihazlarda çok iyi performans verirken bazı cihazlarda tam tersi bir etki yapıyor cihazın donanımsal özelliklerinden de olabilir.

trianglexxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Redmi 9
Konular
1
Merhaba sıfırlama yaptım.
yedek alıp sıfırlayın. düzelmez ise forumda bypass ile rom yükleme konuları var onlarla sürüm düşürün..
merhaba sıfırlama yaptım belki düzelir diye ama düzelmedi. Sürüm nasıl düşüreceğimi bilmiyorum

ƏkbərMIUI

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Əkbər
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
1
Merhaba sıfırlama yaptım.

merhaba sıfırlama yaptım belki düzelir diye ama düzelmedi. Sürüm nasıl düşüreceğimi bilmiyorum
merhabalar ilk önce Youtube'da çoklu videolar var bu konu hakkında ilk önce Bootloader kilidini açmanız gerekiyor sonra eski sürümü romunu indirib fastboot moduna alıp bilgisayar üzerinden mi flash ile kurmanız gerekiyor size yardımcı olacak bir video
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

burakredim9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi 9
Konular
0
merhabalar ilk önce Youtube'da çoklu videolar var bu konu hakkında ilk önce Bootloader kilidini açmanız gerekiyor sonra eski sürümü romunu indirib fastboot moduna alıp bilgisayar üzerinden mi flash ile kurmanız gerekiyor size yardımcı olacak bir video
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
KRAL ADAMSIN ADAM SEN OLMASAN TELEFONU KIRICAKTIM YEMİN EDERİM
MİUİ 13 TELEFONUMU MAHVETMİŞTİ SAĞOL <3

Üst Alt