MIUI 12.5 Redmi 9 (Lancelot) - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.1.0.RJCEUXM İndirme Bağlantıları

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi 9 (Lancelot) - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.1.0.RJCEUXM

Güncelleme yöntemleri:

1)
OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.

2) Recovery üzerinden hali hazırdaki stok romun üzerine yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip Mi Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
-

Bilgilendirme
*
Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

abdullahcaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah Can
Cihazım
Red Mi 9
Konular
0
fasstboot bağlantısı yok
ne nasıl indirmemi bekliyorusnuz

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
fasstboot bağlantısı yok
ne nasıl indirmemi bekliyorusnuz
Rom sadece fastboot ile kurulmuyor. Sadece güncelleme yapacak olanlar da var (OTA), TWRP üzerinden kurmak isteyenler de var (recovery). Fastboot bağlantısı bazen hiç düşmüyor. Fastboot bağlantısı yok diye konusunu açmamazlık edemeyiz.

Merthannn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Merthan
Cihazım
Redmi 9
Konular
11
Hocam tamda hindistan rom kurdmuştum hint versiyonu ile eea romundaki farklılıkları açıklayabilirmisiniz ben pek birşey anlayamadım miui dialler haricinde.
Ve hint romundan ota ile geçersem sıkıntı olurmu saeftynet falan.
-iyi forumlar

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam tamda hindistan rom kurdmuştum hint versiyonu ile eea romundaki farklılıkları açıklayabilirmisiniz ben pek birşey anlayamadım miui dialler haricinde.
-iyi forumlar
MIUI arama ve mesajlaşma uygulaması dışında kayda değer pek fark yok. Birkaç seçenek fazladan sunuyor rom sadece Avrupa'daki Google'ın tekelini kırmak için ama önemli şeyler değil.

OTA ile stok romunuzu değiştiremezsiniz.

abvfarid

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Farid
Cihazım
Xiaomi Redmi 9
Konular
12
-iyi forumlar
redmi 9 -a hinstan(prime) rom sorunsuzca kuruluyormu?ve oyunlarda sensor sorunu çıkarıyormu?

Merthannn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Merthan
Cihazım
Redmi 9
Konular
11
Rom sadece fastboot ile kurulmuyor. Sadece güncelleme yapacak olanlar da var (OTA), TWRP üzerinden kurmak isteyenler de var (recovery). Fastboot bağlantısı bazen hiç düşmüyor. Fastboot bağlantısı yok diye konusunu açmamazlık edemeyiz.
hocam twrp ile nasıl flashlıyacağım normal wipe data yaptım direk flashladım ve telefon bootlopa düştü.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

redmi 9 -a hinstan(prime) rom sorunsuzca kuruluyormu?ve oyunlarda sensor sorunu çıkarıyormu?
Redmi 9 cihazıma yükledim hiçbir sıkıntısı olmadı hem daha stabil globale göre.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
hocam twrp ile nasıl flashlıyacağım normal wipe data yaptım direk flashladım ve telefon bootlopa düştü.

Redmi 9 cihazıma yükledim hiçbir sıkıntısı olmadı hem daha stabil globale göre.
Wipe data yetersiz. Cache + dalvik + system + vendor + data + internal storage seçip temizlik yapmak gerekiyor. Böylece tertemiz sıfırlanır cihaz. Ardından romu kurup (root isterseniz rom sonrası Magisk'i kurunuz) açıyoruz cihazı. Hafıza kartı yoksa wipe sonrası reboot recovery yapıp romu dahili depolamaya atmanız lazım.

Tabi eğer cihaza özel rom kurulum yöntemi varsa ona dikkat ediniz. Misal Note 8 Pro'da fazladan yapılacak adımlar var.

Merthannn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Merthan
Cihazım
Redmi 9
Konular
11
Wipe data yetersiz. Cache + dalvik + system + vendor + data + internal storage seçip temizlik yapmak gerekiyor. Böylece tertemiz sıfırlanır cihaz. Ardından romu kurup (root isterseniz rom sonrası Magisk'i kurunuz) açıyoruz cihazı. Hafıza kartı yoksa wipe sonrası reboot recovery yapıp romu dahili depolamaya atmanız lazım.

Tabi eğer cihaza özel rom kurulum yöntemi varsa ona dikkat ediniz. Misal Note 8 Pro'da fazladan yapılacak adımlar var.
teşşekürler hemen deniyip bilgi vereceğim.
-iyi forumlar

yine bootloop hocam :/

Son düzenleme:
Üst Alt