Çözüldü redmi 9 (lancelot) custom rom kuruluyor mu?

EMinRE

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 9
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
redmi 9 (lancelot) 12.5.2.0 RJCIDXM modlu
Telefon Modeli
redmi 9 (lancelot)
Bootloader Kilidi
Açık
Telefona linageOS kurmak istiyordum ve official sitede de bununla ilgili makale ve official dosyalar vardı. herşeyi doğru takip ettiğimi düşünüyorum. belkide klavuzda atlanan bir şey vardı bilemem ancak bi türlü linageOSi kurup açamadım.

hayatımda hiç custom rom desteklemeyen bir telefon duymadım kendi telefonuma modlu bir rom ata bildim şuan miui 12.5.2 endonezya.
yinede custom rom atmak mümkünmü diye düşünmeden edemiyorum.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
elbette custom rom var " " buradan ilerleyin sadece twrp kurarsanız nvram nvdata yedeklerini almayı unutmayın gerisi halledilir

Oyla: Çözüm

EMinRE

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 9
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
elbette custom rom var " " buradan ilerleyin sadece twrp kurarsanız nvram nvdata yedeklerini almayı unutmayın gerisi halledilir
üzgünüm nvram nvdata hakkında bir bilgim yok bunların ne olduklarını ve nereden yedekleye bileceğimi lütfen biraz açabilirmisiniz şimdiden birdaha teşekkürler

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
üzgünüm nvram nvdata hakkında bir bilgim yok bunların ne olduklarını ve nereden yedekleye bileceğimi lütfen biraz açabilirmisiniz şimdiden birdaha teşekkürler
twrp yükleyeceksin orada backup bölümünden telefonun hafızasına yedeklersin bunları telefonun hafızasındaki twrp klasörünü al ve bilgisayarda bir yere yedekle

Oyla:

EMinRE

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 9
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
twrp yükleyeceksin orada backup bölümünden telefonun hafızasına yedeklersin bunları telefonun hafızasındaki twrp klasörünü al ve bilgisayarda bir yere yedekle
tamam anladım.
sanırım sorununda ne olduğunu buldum bunun için teşekkürler.
bende önceden twrp vardı sıkıntının bu olduğunu düşünüyorum twrp den custom rom kuramamıştım sonra twrp den modlu official rom kurdum o zaman twrp yerine shrp geldi. sizin attığınız sitedede twrp ile kurulum yerine shrp ile kurulumlar tercih edilmiş. bunu şimdilik çözüm olarak koyamıyorum sonrasında değiştire bilirim duruma göre.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

herşey için teşekkürler hocam

Son düzenleme:
Oyla:

Kaputt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
18
tamam anladım.
sanırım sorununda ne olduğunu buldum bunun için teşekkürler.
bende önceden twrp vardı sıkıntının bu olduğunu düşünüyorum twrp den custom rom kuramamıştım sonra twrp den modlu official rom kurdum o zaman twrp yerine shrp geldi. sizin attığınız sitedede twrp ile kurulum yerine shrp ile kurulumlar tercih edilmiş. bunu şimdilik çözüm olarak koyamıyorum sonrasında değiştire bilirim duruma göre.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

herşey için teşekkürler hocam
twrp linkini paylaşırmısınız hocam ben kurunca hep yeniden başlıyor

Oyla:

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
Telefona linageOS kurmak istiyordum ve official sitede de bununla ilgili makale ve official dosyalar vardı. herşeyi doğru takip ettiğimi düşünüyorum. belkide klavuzda atlanan bir şey vardı bilemem ancak bi türlü linageOSi kurup açamadım.

hayatımda hiç custom rom desteklemeyen bir telefon duymadım kendi telefonuma modlu bir rom ata bildim şuan miui 12.5.2 endonezya.
yinede custom rom atmak mümkünmü diye düşünmeden edemiyorum.
Telefonunuzla ilgili telegram destek kanalı mevcuttur.Orda tüm custom romların kurulumu tek tek anlatılmıştır

Oyla:
Üst Alt