Yardım Redmi 9(Lancelot) Çin Sürümü Global Sürüme Çevirme

• Konbuyu başlatan hak76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 653

hak76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zayn
Cihazım
Note 7
Konular
2
İyi akşamlar arkadaşlar hayırlı forumlar,

Elimde bir Redmi 9 var cihz CE logosuz yani çin sürümü bunun bootloader kilidini açtım üstünde global rom vardı sürüm düşürmek istedim bootloop'a girdi çin sürümünde açılıyor. Nasıl global yaparım?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
bootloader kilidi açıldıktan sonra sorunsuz global rom kurulması gerekiyor. nerede sorun yaşıyorsunuz? cihaz fastboot'a giriyor mu şuanda?

Oyla:

hak76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zayn
Cihazım
Note 7
Konular
2
bootloader kilidi açıldıktan sonra sorunsuz global rom kurulması gerekiyor. nerede sorun yaşıyorsunuz? cihaz fastboot'a giriyor mu şuanda?
Hocam cihaz açık, bootloader kapalı değil kendim açtım sürüm düşürmek istedim birçok sürümde açılıp redmi logosundan sonra kapanıp recovery moduna girdi global ve india romlar yükledim sonuç hala aynı bootloader açık olmasına rağmen ne kadar yazılım atsam da cihaz açılmıyor zaten dediğim gibi CE logosu yok arkada global değil ama global rom yüklü olarak geldi bana hani arka kapaklik bir işlem de yok çünkü cihaz hiç açılmamış. Kendi cihazım değil müşteri cihazı bende elemanım yapamazsam benim için sıkıntı olacak zaten tövbe bir daha CE logosuz cihaza el sürmem gerçekten bu riske değmiyor şahsen

Oyla:

ozanmervan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozanmervan
Cihazım
redmi 4a
Konular
0
İyi akşamlar arkadaşlar hayırlı forumlar,

Elimde bir Redmi 9 var cihz CE logosuz yani çin sürümü bunun bootloader kilidini açtım üstünde global rom vardı sürüm düşürmek istedim bootloop'a girdi çin sürümünde açılıyor. Nasıl global yaparım?
bu drinci sökmen gerekiyor

Ekli dosyalar

• TUTORIAL CONVERT CHINA TO GLOBAL REDMI 9 LANCELOT TANPA UBL (1).jpg
    TUTORIAL CONVERT CHINA TO GLOBAL REDMI 9 LANCELOT TANPA UBL (1).jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 7
Oyla:
Üst Alt