Çözüldü redmi 9 brick

ahmetgsm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
oğuzhan koç
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
1
Selamun Aleykum ustalar kolay gelsin
Xiaomi redmi 9 lancelot cihaz unlocked twrp yükleyip işlem yapacaktım cihaz brick oldu recovery ve fastboota girmiyor
cihaz bana geçecek gibi

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Hal oldumu benimde bu durumda bir cihazım var dftpro ile redmi 9a twrpsi attildi cihiz hiçbir modta kalmiyo
9 ile 9a tabiki farklıdır.Ama uyumsuz recovery durumunda cihaz half brick olur,eğer zamanınız varsa cihazınızın pilinin bitmesini bekleyebilirsiniz.Bittikten sonra fastboot a atma şansınız olabilir.Yada arka kpağı açabilirseniz bataryayı sökerek de yapabilirsiniz.Ama zamanım yok,uğraşamam diyorsanız ücretli şekilde yardım edebilirim.

Oyla:

faruk barut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
mi 9t
Konular
0
9 ile 9a tabiki farklıdır.Ama uyumsuz recovery durumunda cihaz half brick olur,eğer zamanınız varsa cihazınızın pilinin bitmesini bekleyebilirsiniz.Bittikten sonra fastboot a atma şansınız olabilir.Yada arka kpağı açabilirseniz bataryayı sökerek de yapabilirsiniz.Ama zamanım yok,uğraşamam diyorsanız ücretli şekilde yardım edebilirim.
Sağol ustam cihazın pil bağlantısını da denedim çare etmedi

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Sağol ustam cihazın pil bağlantısını da denedim çare etmedi
Eğer isterseniz ücretli şekilde yardım edebilirim.Yalnız eğer yardım istiyorsanız,şimdiden indirmeniz gereken bazı şeyler var.Cihaza ait fastboot romu indirin,kalanını ben bağlanınca kurup indiririm.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Eğer isterseniz ücretli şekilde yardım edebilirim.Yalnız eğer yardım istiyorsanız,şimdiden indirmeniz gereken bazı şeyler var.Cihaza ait fastboot romu indirin,kalanını ben bağlanınca kurup indiririm.
kolay gelsin :)

Oyla:

faruk barut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Tamam ustam yarın haberleselim

Oyla:
Üst Alt