Yardım Redmi 9 bootloder kapali imei atma

galimeer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bahadır
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
1
Merhabalar arkadaslar cihazim redmi 9 hatlarin 2 side kapandi bootloder kilidi kapali vaziyette imei atilmasi gerekiyor nasil yapabilirim yardiminizi bekliyorum

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Son düzenleme:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
excalabur,

Ücretli onarımlar Forum Kurallarımız dahilinde bir üstte yer alan mesajınız düzenlenmiştir.
Kurallarımızı bilmediğinizi, unuttuğunuzu veya atladağınızı düşünerek cezai puan yaptırımı uygulanmamıştır.

1.4. Teknisyen Yönlendirmeleri : Forum geneli içerisinde ücretli onarım gerektiren yardım taleplerine kullanıcı etiketleyerek ve/veya özel mesaj yoluyla yönlendirme yapılması tüm üyeler için yasaktır. Bu şekilde yapılan yönlendirmeler kaldırılacak, yönlendirme yapan kullanıcıya ceza puanı uygulanacaktır. Yönlendirme sadece forum bağlantısına (Ücretli Onarımlar) yapılacaktır. Yönlendirme yapılırken forum kullanıcısına yapılan yönlendirmenin ücretli olduğunun belirtilmesi zorunludur.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
excalabur,

Ücretli onarımlar Forum Kurallarımız dahilinde bir üstte yer alan mesajınız düzenlenmiştir.
Kurallarımızı bilmediğinizi, unuttuğunuzu veya atladağınızı düşünerek cezai puan yaptırımı uygulanmamıştır.

1.4. Teknisyen Yönlendirmeleri : Forum geneli içerisinde ücretli onarım gerektiren yardım taleplerine kullanıcı etiketleyerek ve/veya özel mesaj yoluyla yönlendirme yapılması tüm üyeler için yasaktır. Bu şekilde yapılan yönlendirmeler kaldırılacak, yönlendirme yapan kullanıcıya ceza puanı uygulanacaktır. Yönlendirme sadece forum bağlantısına (Ücretli Onarımlar) yapılacaktır. Yönlendirme yapılırken forum kullanıcısına yapılan yönlendirmenin ücretli olduğunun belirtilmesi zorunludur.
Anlaşıldı Hocam Yazım Hatasımı Yapmışım

Üst Alt