Yardım redmi 9 antutu v9 gpu puanı garip

ghoststorm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deniz gümüş
Cihazım
redmi 9
Konular
1
hemen konuya gireyim telefonum redmi 9. Ve redmi 9 ile aynı işlemci, chipset ve gpu'ya sahip olan samsung galaxy a32 antutu v9 benchmark uygulamasının gpu kısmında 52000 civarı bir puan alırken benim telefonum en fazla 37000 gpu puanı alıyor bunun sebebi nedir benim telefonumda mı sorun var?

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
hemen konuya gireyim telefonum redmi 9. Ve redmi 9 ile aynı işlemci, chipset ve gpu'ya sahip olan samsung galaxy a32 antutu v9 benchmark uygulamasının gpu kısmında 52000 civarı bir puan alırken benim telefonum en fazla 37000 gpu puanı alıyor bunun sebebi nedir benim telefonumda mı sorun var?
Uygulama hatalı olabiir çünkü antutununn sitesinde ikisi de 200 bin küsür civarı puanları var

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
yazılımdan fark ediyor olabilir aonucta biri agir ve optimize olmayan miui digeri daha optimize bir yazılım birde geekbench 5 testi yapın iki cihaza

ghoststorm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deniz gümüş
Cihazım
redmi 9
Konular
1
yazılımdan fark ediyor olabilir aonucta biri agir ve optimize olmayan miui digeri daha optimize bir yazılım birde geekbench 5 testi yapın iki cihaza
geekbench compute kısmının hem vulkan testinde hem de opencl testinde benim telefonum daha yüksek puan alıyor. işlemcide yine aynı şekilde benim telefonumda daha yüksek

Üst Alt