Rehber Redmi 9/9A/9C Bootloader Kilit Açma Kılavuzu (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

mitrox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Konular
2
Paylaşım güzel,ama ne zaman yapsam cihaz siyah ekrana düşüyor,pili çıkartmadan düzelmiyor ve siyah ekranda pc cihazı tanımıyor usb aygıtı bozuk diyor,redmi 9c 3 tuşla işlem başlıyor,10 saniye sonra geçmiş olsun

Rafet18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rafet
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
1
hocam işlem yapılırken cmd kapandı ve cihaz tepki vermiyor ne yapmalıyım cihaz redmi9c
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Müjde Merhaba Arkadaşlar
Bu Konuyu Redmi Note 10S Konusunda Açtım Müsait Olunca Genel Bütün MTK Telefonlar Olan Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO İçinde Açacağım
Bütün MTK 'lı Telefonlar Olan Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO Telefon Modellerinde Geçerlidir

Xiaomi Cihazlarının Bootloader Kilidini Açmak İçin 7 Gün Beklememiz Gerekiyor. MediaTek Xiaomi Cihazlarında Bu Kılavuzla Atlanabilir. Xiaomi Bootloader Unlock Guide ile MediaTek MTK 'lı İşlemcili Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO Cihazlarınızın Bootloader Kilidini Kolayca Açabileceksiniz.
MediaTek Cihazlarında Önyükleyicinin Kilidini Açmak İçin 7 Gün Beklemeye Gerek Yok. Bu kılavuzu Takip Ederek, MediaTek Cihazlarının Önyükleyicisinin Kilidini 5 Dakika İçinde Açabilirsiniz. Silme ve Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Olmadan.

Herkese Hayırlı Olsun :)
ÖNEMLİ!!!
Bu İşlemleri Yapınca Telefonun IMEI'Leri Silinmez Verileriniz Silinmez Daha Önceki Gibi Güncellemeleri Alır
Telefonun Modeli Serinosu Silinmez Telefonun Kapak Rengi Değişmez Vs
Garantili Olan Telefonlar Bu İşlemden Sonra Garanti Dışı Kalacaktır.Bu İşlemden Sonra Telefon Bozulacak Kullanılamayacak Anlamına Gelmez
Eğer İlerde Donanımsal Bir Sorun Olursa.Servise Göndermeden Bootloader Kilidini 10 Saniyede Tekrar Kapatabilirsiniz.

Gereksinimler

Windows Bilgisayar
USB Veri Kablosu
MediaTek cihazı

Gerekli Dosyalar
MTK Bootloader Kilit Açma Paketini İndirin

Xiaomi Bootloader'ın Kilidi Nasıl Anında Açılır?​

• MTK Bootloader Unlock Pack'i PC'nize indirin
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

• İndirilen .ZIP dosyasını ayıklayın

• MTK sürücüsünü kurun (Sürücü klasörüne girin ve cdc-acm.inf dosyasına sağ tıklayın, Yükle'yi seçin)

• USBDK'yi yükleyin (64 bit işletim sistemi için x64, 32 bit işletim sistemi için x86)

• Bilgisayarını yeniden başlat
  • Telefonunuzu kapatın
  • UnlockBootloader.bat'ı açın

!!! Sunshine2 Arkadaşımız 3 Tuşa Basarak Yüklemiş Bilginize

• UnlockBootloader.bat Çalıştırınız
  • Telefon Kapalı Durumda İken
  • Uyarı !! Aşağıdaki İşlemleri Redmi Note 10S Denenmiştir Çalışıyor Ses Açma Ve Kısma Tuşları İle İşlem Yapıldı
  • Redmi 9/9A/9C Telefonum Olmadığından Sadece Tuşlarda Farklı Basma Yöntemi Olabilir Deneyen Arkadaşımız Olursa Konuyu Güncellerim
    Telefon Kapalı Durumda İken Ses Açma Ve Kısma Tuşları Basılı Tutarak Deneyiniz
  • Çalışmaz İse Sadece Ses Açmayı Deneyiniz Olmaz İse Ses Kısmayı Deneyiniz

• Bootloader Kilidi Açıldı” İfadesini Gördükten Sonra. Kabloyu Çıkarın Ve Güç Düğmesini 15 Saniye Basılı Tutun.

• Önyükleyicinizin kilidi açılacaktır.
Silmeden Aynı Adımlarla Bootloader'ınızı Tekrar Kilitleyebilirsiniz. Sadece LockBootloader.bat'ı Aynı Adımlarla Kullanın.

Duyuru!!

Bu Link 120 Boyunca Gün İndirilmezse Silinecektir.
Drive Ve Yandex Disk Dosyalama Yerim Kalmadığından Mecbur Dosya.co Yükleme Yapacağım Bundan Sonra
Ona Göre İstiyorsanız Bu Konudaki Dosyaları Yedekleyiniz.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Redmi 9a üç tuş ile oluyor.Sorun çıkmadı 3-4 kez denedim (tel kapalı üç tuşa basılı iken taktım win 10 ile)

Redmi 9 lancelot 3 tuşa basarak oldu. konu için teşekkürler.

hocam işlem yapılırken cmd kapandı ve cihaz tepki vermiyor ne yapmalıyım cihaz redmi9c
Geçmiş Olsun Bak Yapan Arkadaşlar Nasıl Açıldığınıda Yazmış Anlamadığım Telefon Nasıl bu Hale Geliyor
Konuda Herşey Yazıyor Ayrıntısına Kadar Yaptığın işlemleride Yazsaydın nasıl bu Hale Geldi Bütün İşlemleri Eksiksiz Yaptınmı
Bütün tuşlara bas Fastboot moda geçiyormu kapalıyken şarja tak tepki varmı Ona Göre Bakalım Soruna.

Rafet18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rafet
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
1
Geçmiş Olsun Bak Yapan Arkadaşlar Nasıl Açıldığınıda Yazmış Anlamadığım Telefon Nasıl bu Hale Geliyor
Konuda Herşey Yazıyor Ayrıntısına Kadar Yaptığın işlemleride Yazsaydın nasıl bu Hale Geldi Bütün İşlemleri Eksiksiz Yaptınmı
Bütün tuşlara bas Fastboot moda geçiyormu kapalıyken şarja tak tepki varmı Ona Göre Ba

hiç bir şekilde tepki yoktu pili çıkart tak yaptım bootloader açılmış bir şekilde açıldı ilginiz için teşekkür ederim

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Olduğununa Sevindim bende haber bekliyordum çözelim diye.dediğim gibi senden veya pc kaynaklı bir sorun olmuştur
Yoksa telefonu niye bozsun demek bootloaderde açılmış önemli olan açılması kilidin kalkması.

Dogan320

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan Polat
Cihazım
Huawei P Smart
Konular
1
redmi note 9 merlin ses açma ile kısma tuşuna basarak oldu teşekkürler

istan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
istan
Cihazım
lenovo k5 plus
Konular
2
Hocam iyi akşamlar. Tel açılmıyor. Buradaki hesap atlama ile açmaya çalışıyorum yalnız sp tool rom scatter dosyayı seçmiyor.Hangi rom olmalı yardım edrmisiniz pc port olarak görüyor.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam iyi akşamlar. Tel açılmıyor. Buradaki hesap atlama ile açmaya çalışıyorum yalnız sp tool rom scatter dosyayı seçmiyor.Hangi rom olmalı yardım edrmisiniz pc port olarak görüyor.
Merhaba
Karıştırdın Galiba Bu Konu Çalışan Telefonun Bootloader Kilidini Açmak İçin.Sen Açılmayan Telefonu Açmaya Çalışıyorsun Unbrick Konusu Araştırıp Bakman Gerekir

Üst Alt