Yardım Redmi 8a çökme sorunu

ahmtnce

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi redmi 8a
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miuı global 11.0.4
Telefon Modeli
Redmi 8a
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Herkese merhaba forumunuza yeni katıldım 2 aylık xiaomi redmi 8a telefon kullanıcısıyım. Telefonu çok severek aldım ve son bir haftaya kadar memnundum. Fakat bir haftadır telefondan resmen soğudum. Herhangi bir uygulamaya yada ayarlara not defterine bile girsem home tuşuna basıp çıkış yaptığımda boş ekran geliyor donuyor telefon ve simgeler 3-4 saniye sonra yükleniyor. Oyundayken yada spotifyda müzik dinlerken bir anda kapatıyor uygulamaları kendi kendine. İki üç kere fabrika ayarlarına döndürdüm yok çözülmedi. Hard reset attım yine tık yok aynı problem devam. Varmıdır bir bilgisi olan yardımcı olabilecek olan iki aylık telefon çöp oldu resmen dopru düzgün kullanamıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar.

knn81

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Redmi 8A
Konular
0
Arkadaşlar dahili hafızada fotoğraf müzik videolar çok yer kapladığı için hepsini hafıza kartına taşıdım. Dahili hafıza hala dolu uyarısı verdiği için dün akşam telefonumu resetledim. Ve doğru şifre girdiğim halde hep hatalı uyarısı veriyor. Yardımcı olabilir misiniz? Bikaç kere PC üzerinden şifreyi sıfırlama da yaptım. Mi 3 gün içinde mail atacaktı. Gelen mail ile gene şifre yeniledim. Gene olmadı. Şimdi telefon numarama cevap gelecekmiş. Telefon da açılmıyor ki... :( (Not: Cihazım Redmi 8A)

Oyla:
Üst Alt