Yardım redmi 8 wifi sorunu

By_bahtiyar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Xiaomi
Konular
12
meraba hayırlı sabahlar
bi sorum olacak redmi 8 telefon kulanıyorum cihaz ağırlaştı sıfırlıyacağım ama kayıtlı bi sürü wifi şifreleri var kayıtlı şifreleri nasıl görebilirim? kare kod almadım daha önce telefon rootsuz yardımcı olabilecek arkadaş tan şimdiden teşekkür ederim

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
ayarlardan wifiye gir bağlı olduğun ağın bu ağı paylaş diyerek qr kodu alabirsin qr kodlarını bir yere kaydet ama diğerlerini nasıl olu bilmiyorum

Oyla:

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
meraba hayırlı sabahlar
bi sorum olacak redmi 8 telefon kulanıyorum cihaz ağırlaştı sıfırlıyacağım ama kayıtlı bi sürü wifi şifreleri var kayıtlı şifreleri nasıl görebilirim? kare kod almadım daha önce telefon rootsuz yardımcı olabilecek arkadaş tan şimdiden teşekkür ederim
Selamlar, hayırlı sabahlar. Google hesabınız cihazınıza bağlı olduğu için, ayarlarınızı ve wifi şifresi gibi şeyleri otomatik yedekliyor. Sıfırlama sonrasında kurulum yaparken sizden bu bilgileri geri yüklemek isteyip istemediğinizi sorar. Google One uygulamasını indirin, alttaki sekmeden depolama alanına tıklayın, aşağıda cihazların listesini göreceksiniz, oradan cihazınızı seçin ve ayrıntıları göster diyerek, içinden şimdi yedekle derseniz wifi şifresi gibi ayarları elle yedekleyebilirsiniz. Bu rootsuz yapabileceğiniz işlem.

Oyla:
Üst Alt