Yardım Redmi 8 Telefonum Yeniden Başlıyor

burakkceviik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global V12.5.1.0.QCNMIXM
Telefon Modeli
Redmi 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
bundan bir hafta önce falan telefonum yeniden başlıyor demiştim sonra sorunu çözdüğümden bahsetmiştim... Maalesef ki sorun devam etmekte gibi görünüyor hala yeniden başlatmaya devam ediyor hala bazı uygulamalara ulaşamıyorum ek olarak sürekli donuyor (NOT: depolama alanı gayet yeterli) telefon durup dururken yeniden başlatıyor. En olmadık yerde en olmadık zamanda kılıftandır diye kılıfsız kullandım onda da devam etti yeniden romu kurdum düzelmiş gibiydi ama hala devam ediyor ne yapacağımı bilemiyorum. ek olarak bazen yeniden başlattıktan sonra instagram hesaplarımdan çıkış yapıyor lütfen yardım...

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Kilidi açmadığı sürece sorun yok hocam başvuru yapması önemli değil. Dilerse garanti ilede görüşülebilir neredeyse bitti sayılır dediği için öneride bulundum ve garantinin gideceğini belirttim.

Forumda bir kaç kişi kilidi açıp, kullanıp bir süre sonra geri kilitleyip göndermişti garantiye ve geçmişti ama yinede sağlamcı olmak daha iyidir. :D

Oyla:

burakkceviik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
3
Garanti bitmediyse keşke işleme başlamadan önce acelece garantiye göndermeyi deneseydiniz. Şayet emmc de falan bir sorun varsa cebinizden çıkabilir tamir masrafları.
hocam garanti süresi iki yıl ise çoktan bitmiştir üç yıl ise bir kaç ayı kalmıştı ayrıyetten şu anda okul durumlarından dolayı telefonsuz zor olacak vs

Oyla:

burakkceviik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
3
Kilidi açtıktan sonra verileriniz silineceği wipe yapılacağı için ilk açılışta miui ekranında biraz uzun kalabilir. Açıldıktan sonra mi flash uygulaması aracılığıyla linkini verdiğim konudaki yönergeleri takip ederek yükleme yapabilirsiniz.
yaptım her şeyi şu anlık normal ancak kullandığım bir uygulamada giriş yaparken hata vermeye başladı😢

Oyla:

senol1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
redmi not 4
Konular
7
yaptım her şeyi şu anlık normal ancak kullandığım bir uygulamada giriş yaparken hata vermeye başladı😢
Ne yaparsan yap çözülmecektir sorunun. Resmi 8 eski bir cihaz MIUI 12.5.. yazılımsal olarak kaldırmaktadır. Tek çözüm android ve MIUI sürümünü düşürmektir. Birebir yaşanıp tecrübe edilmiştir. Saygılar

Oyla:

burakkceviik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
3
Ne yaparsan yap çözülmecektir sorunun. Resmi 8 eski bir cihaz MIUI 12.5.. yazılımsal olarak kaldırmaktadır. Tek çözüm android ve MIUI sürümünü düşürmektir. Birebir yaşanıp tecrübe edilmiştir. Saygılar
tekrardan yeniden başlama sorunu yaşarsam düşürürüm sürümü vs.

Oyla:

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
tekrardan yeniden başlama sorunu yaşarsam düşürürüm sürümü vs.

Bir kullanın hocam bakalım tekrar aynı şeyleri yaşayacakmısınız, yaşamayacakmısınız eğer yaşar iseniz sürüm düşürüp deneyebilirsiniz.

Oyla:

burakkceviik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
3
Bir kullanın hocam bakalım tekrar aynı şeyleri yaşayacakmısınız, yaşamayacakmısınız eğer yaşar iseniz sürüm düşürüp deneyebilirsiniz.
Konuşmak için erken ama yaptığımdan beri sıkıntı çıkmadı bi hafta içinde olmazsa olmaz bir de rom yüklüyken kilidi kapatsak sorun oluşur mu

Oyla:

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Konuşmak için erken ama yaptığımdan beri sıkıntı çıkmadı bi hafta içinde olmazsa olmaz bir de rom yüklüyken kilidi kapatsak sorun oluşur mu

Normalde sıkıntı oluşturmaz diye biliyorum ama bu cihazı hiç kullanmadığım için birşey diyemem.

Oyla:

burakkceviik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
3
Normalde sıkıntı oluşturmaz diye biliyorum ama bu cihazı hiç kullanmadığım için birşey diyemem.
romun globale dönmesi gibi flan çünkü öyle yazılar okumuştum gerçi o rootlar içindi

Oyla:
Üst Alt