İnceleme Redmi 8 Ekran Süresi Paylaşımı

redmi8a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
redmi8a
Cihazım
redmi 8 A
Konular
2
Kullanıma göre 12 15 saat arası ekran süresi alıyorum. Çoğunlukla mobil verideyim.
Merhaba hangi yazılım sürümü mevcut acaba ? Bir de bildirimlerden wifi işaretine tıkladığınızda gecikmeli mi maviye dönüyor ? Yine pil performansına tıklayınca biraz gecikme oluyor mu ?

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Merhaba hangi yazılım sürümü mevcut acaba ? Bir de bildirimlerden wifi işaretine tıkladığınızda gecikmeli mi maviye dönüyor ? Yine pil performansına tıklayınca biraz gecikme oluyor mu ?
Hard reset atin

redmi8a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
redmi8a
Cihazım
redmi 8 A
Konular
2

Eski sürüme döndüm şu an o problemler yok ama ekran sürem 10 saatlerin üzerine çıkmıyor hiç burada 15 saatlere varıyor yazanlar var. Nasıl oluyor ekran parlaklığımı düşük karanlık mod mu kullanıyorlar hep anlamadım ? 11. falandı sürüm ben 10.3.3 e döndüm ama ekran sürem değişmedi denebilir.

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Eski sürüme döndüm şu an o problemler yok ama ekran sürem 10 saatlerin üzerine çıkmıyor hiç burada 15 saatlere varıyor yazanlar var. Nasıl oluyor ekran parlaklığımı düşük karanlık mod mu kullanıyorlar hep anlamadım ? 11. falandı sürüm ben 10.3.3 e döndüm ama ekran sürem değişmedi denebilir.
10 saat yeterli kafaniza takmayin bu kadad ekran surelerini

redmi8a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
redmi8a
Cihazım
redmi 8 A
Konular
2

redmi8a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
redmi8a
Cihazım
redmi 8 A
Konular
2
Merhabalar.

Ekran görüntülerini paylaşırken MIUI 11.0.6.0 sürümü vardı. Şimdi ise MIUI 11.0.7.0 sürümü var. (Global versiyon)

Hala aynı mı ekran süreniz acaba ? Bu arada sizin tel 8 miş. Benimki 8A yani 8A modellerinde batarya ömrünün daha uzun olduğu söyleniyor ama ben 10 saat alıyorum..

Abdullah Aydoğan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi 8
Konular
4
Hala aynı mı ekran süreniz acaba ? Bu arada sizin tel 8 miş. Benimki 8A yani 8A modellerinde batarya ömrünün daha uzun olduğu söyleniyor ama ben 10 saat alıyorum..
10 - 13 saat civarı ekran süresi alıyorum. Daha yeni şarj ettim telefonu, bitince yeniden ekran görüntüsü atarım unutmazsam. :)

Üst Alt