Haber Redmi 7 'nin 18 Mart'ta Duyurulması Bekleniyor !

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Xiaomi Başkan Yardımcısı ve Redmi ,Marka Genel Müdürü Lu Weibing ,
18 Mart 14.00 (GMT+8) 'de yapılacak Lansmanda ,Redmi Note 7 Pro ile birlikte bir Redmi Ürünü daha duyurulacağını beklediğini söyledi.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Pek çok Xiaomi takipçisi duyurulması beklenen diğer Redmi ürününün , TENAA (Çin Sertifika Kurumu) 'da özellikleri ve temel tasarımı ortaya çıkan Redmi 7 olduğunu bekliyor.

TENAA listesine göre 158.6 mm x 76.4 mm x 8.9 mm boyutuna ve de 180 gram ağırlığa sahip olan Redmi 7
Siyah , Kırmızı , Mavi , Pembe , Beyaz , Yeşil , Mor ve Gri olmak üzere 8 farklı renk seçeneği ile kullanıcıya sunuluyor.

19:9 'luk 6,26 İnch ,1520 x 720 piksel çözünürlük sunan bir ekrana sahip Redmi 7 Gücünü ise Snapdragon 632 (İşlemci konusu şuanda net değil) işlemcisinden alırken
cihazın 2GB/3GB/4GB RAM ve de 16GB/32GB/64GB depolama seçeneklerine sahip olması bekleniyor.

4000 mAh lik yüksek bir batarya kapasitesine sahip bu cihaz 12+8 MP 'lik Çift Arka Kamera ve de 8 MP 'lik bir Selfie Kamerasına sahip olacak.

Andoid 9 Pie tabanlı MIUI 10 ile piyasaya sürülecek Redmi 7 'nin çıkış fiyatının , çıkış fiyatı $147 olan Redmi Note 7 modelinden daha düşük olacağı tahmin ediliyor.
Kaynak : GizmoChina , Digit.in
Çeviri : tariktastan

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Xiaomi Başkan Yardımcısı ve Redmi ,Marka Genel Müdürü Lu Weibing ,
18 Mart 14.00 (GMT+8) 'de yapılacak Lansmanda ,Redmi Note 7 Pro ile birlikte bir Redmi Ürünü daha duyurulacağını beklediğini söyledi.

Pek çok Xiaomi takipçisi duyurulması beklenen diğer Redmi ürününün , TENAA (Çin Sertifika Kurumu) 'da özellikleri ve temel tasarımı ortaya çıkan Redmi 7 olduğunu bekliyor.

TENAA listesine göre 158.6 mm x 76.4 mm x 8.9 mm boyutuna ve de 180 gram ağırlığa sahip olan Redmi 7
Siyah , Kırmızı , Mavi , Pembe , Beyaz , Yeşil , Mor ve Gri olmak üzere 8 farklı renk seçeneği ile kullanıcıya sunuluyor.

19:9 'luk 6,26 İnch ,1520 x 720 piksel çözünürlük sunan bir ekrana sahip Redmi 7 Gücünü ise Snapdragon 632 (İşlemci konusu şuanda net değil) işlemcisinden alırken
cihazın 2GB/3GB/4GB RAM ve de 16GB/32GB/64GB depolama seçeneklerine sahip olması bekleniyor.

4000 mAh lik yüksek bir batarya kapasitesine sahip bu cihaz 12+8 MP 'lik Çift Arka Kamera ve de 8 MP 'lik bir Selfie Kamerasına sahip olacak.

Andoid 9 Pie tabanlı MIUI 10 ile piyasaya sürülecek Redmi 7 'nin çıkış fiyatının , çıkış fiyatı $147 olan Redmi Note 7 modelinden daha düşük olacağı tahmin ediliyor.
Kaynak : GizmoChina , Digit.in

Galiba bu pahalılaşma sadece xiaomilerde olacak redmi ucuz kalacak

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Hadi Redmi 7'yi geçtim, Redmi Note 7 ile Pro arasında son kullanıcının anlayabileceği ne tür "bariz" farklar var da, zibil gibi model ismi ile farklı telefon sürüyorsun piyasaya anlamış değilim... Şimdi arasında fark çok diyecek arkadaşlar olacaktır, ama stabil bir kullanıcı için hangi fark kullanımda etki eder? Samsung'u sırf bu yüzden kafamdan sildim, şimdi Xiaomi, Samsung'dan daha beter yolda ilerliyor maalesef.

Son düzenleme:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Galiba bu pahalılaşma sadece xiaomilerde olacak redmi ucuz kalacak

Xiaomi , Mi serisinde belirlediği fiyat politikasından sapmamak adına her ne kadar Amiral Gemisi klasmanında kaliteli , yüksek donanımlı cihazlar çıkarsada , bu klasmanda rakiplerinden bazı konularda geri kalabiliyor.

Skorpi üstadın açmış olduğu BU konudanda anlaşılabileceği üzere Xiaomi artık yeni bir politika uygulamaya başlayacağını bildirdi.

Daha sorunsuz ve kaliteli üst segment cihazlar üretebilmek adına Fiyatlarda cüz-i miktarda artışa gidilecek.

Fiyat/Performans cihazlarından kullanıcılarını mahrum bırakmamak adına ise Pocophone ve de Redmi alt markaları oluşturuldu.​

Bana fikrimi soracak olur iseniz ise Artık daha sorunsuz ve daha kaliteli Mi serisi cihazlar göreceğimizden dolayı bu kararı faydalı buluyorum :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hadi Redmi 7'yi geçtim, Redmi Note 7 ile Pro arasında son kullanıcının anlayabileceği ne tür "bariz" farklar var da, zibil gibi model ismi ile farklı telefon sürüyorsun piyasaya anlamış değilim... Şimdi arasında fark yok diyecek arkadaşlar olacaktır, ama stabil bir kullanıcı için hangi fark kullanımda etki eder? Samsung'u sırf bu yüzden kafamdan sildim, şimdi Xiaomi, Samsung'dan daha beter yolda ilerliyor maalesef.

Aynı fikirdeyim hocam....

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Güncelleme:

Bugün (12.03.2019) Xiaomi Başkan Yardımcısı ve Redmi ,Marka Genel Müdürü Lu Weibing tarafından,
18 Mart 14.00 (GMT+8) 'de yapılacak Lansmanda duyurulması beklenen Redmi 7 'nin Paket görselini yayınladı.

Bu kutuda dikkat etmemiz gereken bir nokta ise Cihazın tıpkı Redmi Note 7 'de olduğu gibi 18 Aylık bir garanti süresine sahip olduğudur.

Lu Weibing Aynı zamanda Redmi 7 nin Görünümünün genel hatları ile Redmi Note 7 'den çokta farklı olmayacağını ,
Su damlası çentikli bir ekrana ,
Gradyan arka kapağa( Renkler arasında geçişli , Bkz Mi9 , Mi8 Lite)
Çift arka kamera ve de Arka Kapakta orta kısıma konumlandırılmış bir parmak izi okuyucu sensöre sahip olacağını belirtti.

Kaynak : GizChina

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek