Rom Redmi 6 Pro Global Kararlı v12.0.2.0 PDMMIXM İndirme Bağlantısı

OrucReis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Oruç DUR
Cihazım
Xiaomi redmi6 p
Konular
1
Öncelikle üslubunuzu düzeltmenizi isteyeceğim.
Sorunuzun cevabı olarak da olur
Öncelikle üslubum için özür dilerim. forumda yeniyim kusuruma bakmayın. Adediğiniz gibi bilgisayarda fastboot işlemiyle yapıyorum fakat missmatching image and device error hatasını almaktayım nasıl bir yol izlemeliyim.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Öncelikle üslubum için özür dilerim. forumda yeniyim kusuruma bakmayın. Adediğiniz gibi bilgisayarda fastboot işlemiyle yapıyorum fakat missmatching image and device error hatasını almaktayım nasıl bir yol izlemeliyim.
Cihazınızın redmi 6 pro olduğuna emin misiniz?
Ayarlar telefon hakkından kontrol edebilirsiniz

OrucReis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Oruç DUR
Cihazım
Xiaomi redmi6 p
Konular
1
Cihazınızın redmi 6 pro olduğuna emin misiniz?
Ayarlar telefon hakkından kontrol edebilirsiniz
Evet cihazım redmi 6 pro 4/32 modeli olandan global 9.6 kararlı rom yüklü şuanda. istanbulbali nick li forumda üye olan arkadaşımız yüklemişti.

kısa bi düzeltme yapacağım. flash_all dosyasını notepad++ ile açarak sakura_india yazısını sakura olarak güncelledim. bu seferde erase boot error hatası aldım

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Evet cihazım redmi 6 pro 4/32 modeli olandan global 9.6 kararlı rom yüklü şuanda. istanbulbali nick li forumda üye olan arkadaşımız yüklemişti.

kısa bi düzeltme yapacağım. flash_all dosyasını notepad++ ile açarak sakura_india yazısını sakura olarak güncelledim. bu seferde erase boot error hatası aldım
Sanırsam telefonunuzun 2 modeli var. Sizin model için sadece eu rom varmış. Mifirm sitesi öyle söylüyor. İsterseniz linkteki romu twrp üzerinden full wipe yaparak yükleyiniz

OrucReis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Oruç DUR
Cihazım
Xiaomi redmi6 p
Konular
1
Sanırsam telefonunuzun 2 modeli var. Sizin model için sadece eu rom varmış. Mifirm sitesi öyle söylüyor. İsterseniz linkteki romu twrp üzerinden full wipe yaparak yükleyiniz
indiriyorum deneyeceğim sağolun.

kskli_eno

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
49
Note 6 pro diye gördüm nasıl sevindim yaaaa

OrucReis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Oruç DUR
Cihazım
Xiaomi redmi6 p
Konular
1
kusura bakma senide rahatsız edip duruyorum hocam. twrp yükleyemiyorum telefonuma twrp de de modeliniz doğrumu kontrol edin demekte. Ne yapacağımı bilemez hale geldim.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
kusura bakma senide rahatsız edip duruyorum hocam. twrp yükleyemiyorum telefonuma twrp de de modeliniz doğrumu kontrol edin demekte. Ne yapacağımı bilemez hale geldim.
Verebileceğim başka tavsiye kalmadı maalesef. Sizin cihazı kullanan daha bilgili biri var ise yardım etmesi gerekiyor

Üst Alt