Soru Redmi 5plus yazilim

omer9035

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
gm5 plus
Konular
3

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-02-01-23-40-29-166_com.android.updater.png
    Screenshot_2019-02-01-23-40-29-166_com.android.updater.png
    245,8 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2019-02-01-23-40-29-166_com.android.updater.png
    Screenshot_2019-02-01-23-40-29-166_com.android.updater.png
    245,8 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Tüm cihazlara güncelleme gelirken redmi 5 plusa yazılım gelmiyomu sırf bu yüzden cihazı değiştirmeyi bile düşünmeye başladım
Xiaomi redmi 5 plus'a güncelleme desteğini kestiği yönünde yorumlar var. Bende mi 8 e geçmeyi düşünüyorum. Ama zamana bırakmak istiyorum.

Kavalyem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Barış
Cihazım
redmi 5plus
Meslek
bılgısayar donanım
Konular
29
Xiaomi redmi 5 plus'a güncelleme desteğini kestiği yönünde yorumlar var. Bende mi 8 e geçmeyi düşünüyorum. Ama zamana bırakmak istiyorum.
walla bende dusunuyorum ama sacmalık redmı 5 gunceleme alırken 5plusın almaması cok sacma

YouVeryLike

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 5 Plus
Konular
3
Ben de yorumu bizzat okudum.Redmi 5 Plus Global Romlara güncelleme desteği kalıcı olarak askıya alındı demişlerdi.

Kavalyem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Barış
Cihazım
redmi 5plus
Meslek
bılgısayar donanım
Konular
29
Ben de yorumu bizzat okudum.Redmi 5 Plus Global Romlara güncelleme desteği kalıcı olarak askıya alındı demişlerdi.
İşte saçmalık olanda bu neyse bekleyip gorucez ama araştırmaya başladım cihaz icin

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Muhtemelen güncelleme almaya devam edicek çünkü telefon çıkalı daha 1 yıl bile olmamışken ve telefon baya satmış iken ve ayrıca redmi 5 in alipta plus versiyonunun almaması büyük saçmalık

Sdrs81

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar D.
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
12
MIUI'ın kendi forumunda defalarca güncellemeler ile alakalı konuları okudum.Tam olarak anladığım şu:

Şuan cihazın yazılımında büyük bir problem var system partition diye geçiyor sanırım (sistem bölümlendirme) ve bu sorun için uğraşıldığına dair yüksek rütbeli kişilerden bilgilendirme yorumları okudum.Şuan üzerinde çalışıldığını ve güncellemenin ne zaman geleceğine dair kesin bir bilgi olmadığını yazmışlar.

Güncelleme kesin olarak kesildi yorumuna gelirsek, MIUI forumundaki bir arkadaş,MIUI yazılım ekibinde bir arkadaşı olduğunu ve kesin olarak güncellemenin kesildiğini,sonra duyurulacağını yazmış ki günler geçmesine rağmen ne bir duyuru ne de bir haber var.Doğru değil muhtemelen.

Şahsi görüşüm, güncelleme kesilmeyecek.Zaten yetkili kişilerden sorunun üzerinde çalışıldığına dair bilgilendirmeler var,ayrıca Globalde fazlasıyla satan bir telefonun yazılım desteğini kesmek MIUI topluluğu için büyük bir hata olur.Daha şimdiden cihaz veya marka değiştirdiğine dair birkaç kişinin açmış olduğu konular var MIUI forumda.Xiaomi bence bu hataya düşmez,düşmemeli.

Not:Kaynak görmek isteyenler MIUI foruma girip,device kısmında cihaz seçip sonraki gelen sayfada üstteki konu başlıklarından "Rom ve Q & A" kısımlarını dikkatli incelerlerse kaynağa erişmiş olacaklardır.

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
İşte saçmalık olanda bu neyse bekleyip gorucez ama araştırmaya başladım cihaz icin

Şu sitede yeni güncelleme gelecek diye bir şeyler okudum 10.2.3 diye ama bek fazla inanasim olmadı.

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Şöyle bir yazı buldum"xiaomi, 3 aydan daha fazla bir süredir, Redmi 5 Plus / Note 5 (Hindistan) cihazını, ne haftalık olarak güncelleneceği beta sürümünde ne de her 2 ayda bir güncellenen küresel sürümünde güncellememektedir.
MIUI topluluğunun birçok kullanıcısı, bu ROM'un gelişmesiyle ilgili somut bir cevap almadan, diğer cihazların (hem eski hem de yeni) normal şekilde güncellemeler aldığını bilmeden, bu sorunu bildiriyor.

redmi 5 plus, 2017 yılının Aralık ayında çıkan bir telefon olduğundan ve bize sorunumuza bir çözüm vermemizi, somut bir açıklama yapmamızı ve bize sorunumuza çözüm getirmelerini talep ediyoruz; güncellemeleri almak için"ve imza kampanyası başlatmışlar imza siteside bu

Kavalyem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Barış
Cihazım
redmi 5plus
Meslek
bılgısayar donanım
Konular
29
Şöyle bir yazı buldum"xiaomi, 3 aydan daha fazla bir süredir, Redmi 5 Plus / Note 5 (Hindistan) cihazını, ne haftalık olarak güncelleneceği beta sürümünde ne de her 2 ayda bir güncellenen küresel sürümünde güncellememektedir.
MIUI topluluğunun birçok kullanıcısı, bu ROM'un gelişmesiyle ilgili somut bir cevap almadan, diğer cihazların (hem eski hem de yeni) normal şekilde güncellemeler aldığını bilmeden, bu sorunu bildiriyor.

redmi 5 plus, 2017 yılının Aralık ayında çıkan bir telefon olduğundan ve bize sorunumuza bir çözüm vermemizi, somut bir açıklama yapmamızı ve bize sorunumuza çözüm getirmelerini talep ediyoruz; güncellemeleri almak için"ve imza kampanyası başlatmışlar imza siteside bu
Bakalım ne olacak arkadaşlar kısmet artık

Üst Alt