Sohbet Redmi 5 Plus'ta Kullandığınız Rom

siyahqece

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Öncelikle Selamlar.. Ben orjinal stock rom, MiuiPro, Mi globe ve bunun yanında bir cok aosp rom denedim.. Bunların icinde Stock olarak En sorunsuz kullandıgım MiuiPro olmustu. Diger aosp romlara gelince Crdroid ,Aux, Lineageos, Ressection gibi bir cok rom kullandım.. Bu aosp romların Hemen hemen hepsi birbirine yakın sonuclar vermekle birlikte hepsinde bazı sıkıntılar yasadım. Bu denemelerimin sonunda aradıgım romu buldum diyebilirim Batarya ve performans acısından suanda kullanmıs oldugum OmniRom u Hepinize siddetle tavsiye ederim. Gerek batarya süresi Gerek stabilite olarak gayet akıcı bir rom. Bug neredeyse yok gibi. Ayrıca Rom Non-treple şeklinde oldugundan kurulum icin Treple twrp yuklemenize gerekte yok. Romla birlikte Magisk'in 16.0 sürümünüde kullanabilirsiniz. Google Kamerayıda kurup keyifle kullanabilirsiniz :)

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Öncelikle Selamlar.. Ben orjinal stock rom, MiuiPro, Mi globe ve bunun yanında bir cok aosp rom denedim.. Bunların icinde Stock olarak En sorunsuz kullandıgım MiuiPro olmustu. Diger aosp romlara gelince Crdroid ,Aux, Lineageos, Ressection gibi bir cok rom kullandım.. Bu aosp romların Hemen hemen hepsi birbirine yakın sonuclar vermekle birlikte hepsinde bazı sıkıntılar yasadım. Bu denemelerimin sonunda aradıgım romu buldum diyebilirim Batarya ve performans acısından suanda kullanmıs oldugum OmniRom u Hepinize siddetle tavsiye ederim. Gerek batarya süresi Gerek stabilite olarak gayet akıcı bir rom. Bug neredeyse yok gibi. Ayrıca Rom Non-treple şeklinde oldugundan kurulum icin Treple twrp yuklemenize gerekte yok. Romla birlikte Magisk'in 16.0 sürümünüde kullanabilirsiniz. Google Kamerayıda kurup keyifle kullanabilirsiniz :)
Miuidan gecmeye degermi? Aosp arayüzü pek sevmiyorum da?

ali.ozd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
7
angel~~
Hocam madem miui rom kullanmak istemiyorsunuz neden Xiaomi aldınız ki :))
Saf Android bir roma sahip telefon alsaydınız :))

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
F/P olduğu için almış olamaz mıyımangel~~

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Miui su kullanmanizi oneririm gayet iyi

Fataldose

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergin
Cihazım
Mi 10T Pro
Meslek
Mobile Software
Konular
0
Bende 3 gündür kullanıyorum Redmi 5 Plusı MiuiPro yüklü 800TL'ye sıfır yurtdışı imei kayıtlı aldım. Cihaz MiuiPro ile efsane oluyor özellikle yüz tanıma ile kilit açma çok stabil. Bataryaya zaten diyecek hiçbir şey yok. Bitirmek için yatarken PUBG oynuyorum :)

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Bende 3 gündür kullanıyorum Redmi 5 Plusı MiuiPro yüklü 800TL'ye sıfır yurtdışı imei kayıtlı aldım. Cihaz MiuiPro ile efsane oluyor özellikle yüz tanıma ile kilit açma çok stabil. Bataryaya zaten diyecek hiçbir şey yok. Bitirmek için yatarken PUBG oynuyorum :)
Hocam stabil olanı mı kullanıyorsunuz haftalık olanı mı çünkü stabil olanda yüz tanıma yokta ?

Üst Alt