Diğer Redmi 5 Plus

sitti

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Turgay
Cihazım
Redmi 5 pulus
Konular
2
Mi Max 3 le takas etmek istiyorum cihaz siyah 4/64 Gb , Afganistandan gelme imei kayıtlı

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
tavsiye etmem boyutu cepte taşınamıyacak kadar büyük ve denediğim kadarıyla çift hoparlöre sahip ama ses 5 plus kadar yüksek değil bizzat migros da denedim onun yerine redmi note 6 pro tavsiye ederim mi 8 lite da tercih edilebilir

sub182

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
sub
Cihazım
mi max 3
Konular
1
tavsiye etmem boyutu cepte taşınamıyacak kadar büyük ve denediğim kadarıyla çift hoparlöre sahip ama ses 5 plus kadar yüksek değil bizzat migros da denedim onun yerine redmi note 6 pro tavsiye ederim mi 8 lite da tercih edilebilir

bız cepte tasıyoruz ve gayet memnunuz..ben tavsıye ederım,zaten r5 + dan gectım..batarya omru ıcın bıle gecmeye deger kı r5+ a gore epey bır avantajı var islemci,bt versıyonu,ram hızı,usb c olması vs..

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
bız cepte tasıyoruz ve gayet memnunuz..ben tavsıye ederım,zaten r5 + dan gectım..batarya omru ıcın bıle gecmeye deger kı r5+ a gore epey bır avantajı var islemci,bt versıyonu,ram hızı,usb c olması vs..
telefonu cebimize koyup eğilirken tedirgin oluyorsak ve hatta eğilemiyorsak bence kullanışlı değildir tip c ve batarya iyi yanlız o ekran ile bataryanın pek bir artısı yok gibi

sub182

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
sub
Cihazım
mi max 3
Konular
1
telefonu cebimize koyup eğilirken tedirgin oluyorsak ve hatta eğilemiyorsak bence kullanışlı değildir tip c ve batarya iyi yanlız o ekran ile bataryanın pek bir artısı yok gibi

sıze gore degıl ama bıze gore kullanıslı..r5+ ve max3 bambaska cıhazlar,herkesın kendı tercıhı sonucta.. 5+ ı 8 ay kullandım,max 3 u 1 aydır kullanıyorum,ve kesınlıle r5+ dan daha ıyı bır cıhaz..hız kamera batarya omru vs..ama buyuk ekran sevmeyen zaten max serısı dusunmesın..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
sıze gore degıl ama bıze gore kullanıslı..r5+ ve max3 bambaska cıhazlar,herkesın kendı tercıhı sonucta.. 5+ ı 8 ay kullandım,max 3 u 1 aydır kullanıyorum,ve kesınlıle r5+ dan daha ıyı bır cıhaz..hız kamera batarya omru vs..ama buyuk ekran sevmeyen zaten max serısı dusunmesın..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
güle güle kullanın. tabiki tercih meselesi, ben ne kullanıyorsam sizde onu kullanın gibi bir yaklaşım yanlış olur. arkadaşa yardımcı olmak maksatlı yazdım, ve şahsi düşüncelerimi yazdım, tabiki sizin düşüncelerinize saygı dıyuyorum, iyi akşamlar dilerim

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Bu durum tercih meselesidir, tartışmayla sonuca ulaşılması mümkün değil... Max serisinin ele alınıp, incelenmeden satın alınmamasını tavsiye ederim sadece... Kalabalık ortamlarda, sık telefon görüşmesi yapılıyorsa, sık sık tablet ile konuşuyor muamelesi görmek mümkün... :)

Tkalkan1979

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Taylan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
11
Bu durum tercih meselesidir, tartışmayla sonuca ulaşılması mümkün değil... Max serisinin ele alınıp, incelenmeden satın alınmamasını tavsiye ederim sadece... Kalabalık ortamlarda, sık telefon görüşmesi yapılıyorsa, sık sık tablet ile konuşuyor muamelesi görmek mümkün... :)
Hocam ben anlayamadım bir türlü sizde ne var ve siz ne almak istiyorsunuz

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt