İnceleme Redmi 5 Plus

fakiroglan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8se
Konular
5
Bunu şuan çektim fena değil bence. Benim için yeterli ama sizin için kamera önemliyse mi note 3 'ü inceleyebilirsiniz.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Bunu şuan çektim fena değil bence. Benim için yeterli ama sizin için kamera önemliyse mi note 3 'ü inceleyebilirsiniz.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Orta segment için yeterli bir kameraya sahip aslında.

fakiroglan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8se
Konular
5
Şuan cihazda geri vs tuşlarını kullandığımda yarım saniye bir saniye civarı bi gecikme olduğunu farkettim bu normal mi? Sanki daha önce yoktu.

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Şuan cihazda geri vs tuşlarını kullandığımda yarım saniye bir saniye civarı bi gecikme olduğunu farkettim bu normal mi? Sanki daha önce yoktu.

Telefonun arka planında neler açık olduğuna baktınız mı?
Belki telefonun işlemcisi zorlandığı içindir. Telefonu kapatıp açmanızda,,ardından arka planda çalışan uygulamalara bakmanızda yarar var

fakiroglan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8se
Konular
5
Arkaplana nasıl bakabilirim üç cizgi ise orda sorun yok. Kapatıp yeniden de açtım. Takıntılı biri değilimdir normalde ama baya sinir bozucu bu. Bugün başladı sanırım
Telefonun arka planında neler açık olduğuna baktınız mı?
Belki telefonun işlemcisi zorlandığı içindir. Telefonu kapatıp açmanızda,,ardından arka planda çalışan uygulamalara bakmanızda yarar var

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Arkaplana nasıl bakabilirim üç cizgi ise orda sorun yok. Kapatıp yeniden de açtım. Takıntılı biri değilimdir normalde ama baya sinir bozucu bu. Bugün başladı sanırım

Güvenlik uygulamasına girin.ilk önce temizlik bölümünden sistem ön belleğini temizleyin. Ardından güvenlik uygulamasından>pil> pil kullanımı> girip hangi uygulamaların ne kadar şarj yediğine hangi uygulamarın ne kadar işlemciyi kullandığına bakın.
Eğer fazla yediğini düşündüğünüz ya da ben bu uygulamanın bu kadar çalışmasını istemiyorum vs. dediğiniz bir durum varsa; ayarlardan izinler bölümüne girip hangi uygulamarın ne kadar yetkiye ve hangi şartlarda çalışacağını seçin.
Arka planda otomatik başlatılan uygulamalar çoksa bu dediğiniz sorunu tetikliyor olabilir.

fakiroglan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8se
Konular
5
Hocam en çok kullanan WhatsApp görünüyor sistemden sonra onunla alakalı değil sanirim. Teşekkür ederim yardımınız için çizebilirsem çözümünü yazarım
Güvenlik uygulamasına girin.ilk önce temizlik bölümünden sistem ön belleğini temizleyin. Ardından güvenlik uygulamasından>pil> pil kullanımı> girip hangi uygulamaların ne kadar şarj yediğine hangi uygulamarın ne kadar işlemciyi kullandığına bakın.
Eğer fazla yediğini düşündüğünüz ya da ben bu uygulamanın bu kadar çalışmasını istemiyorum vs. dediğiniz bir durum varsa; ayarlardan izinler bölümüne girip hangi uygulamarın ne kadar yetkiye ve hangi şartlarda çalışacağını seçin.
Arka planda otomatik başlatılan uygulamalar çoksa bu dediğiniz sorunu tetikliyor olabilir.

fakiroglan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8se
Konular
5
Fabrika ayarlarına dönünce sorun çözüldü. Teşekkür ederim. Birkaç arkadaşım daha almaya niyetli cihazı ama uzun süredir kullanan (en azından 2-3 ay) arkadaşlar varsa fikirlerine ihtiyacımız var. Kasma vs herhangi bir sorun veya eksikle karşılaşan var mı başlarda olmayıpta sonra başlayan ?

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Fabrika ayarlarına dönünce sorun çözüldü. Teşekkür ederim. Birkaç arkadaşım daha almaya niyetli cihazı ama uzun süredir kullanan (en azından 2-3 ay) arkadaşlar varsa fikirlerine ihtiyacımız var. Kasma vs herhangi bir sorun veya eksikle karşılaşan var mı başlarda olmayıpta sonra başlayan ?

Telefonun sorunu yok. Alırken sıkıntısız ise zamanla sıkıntı oluşturmuyor. Güncellemeler ile daha da stabil hele gelmeye başladı.
Kronik sorun diyorsanız yok. Gayet akıcı ve kullanışlı. Aynı fiyatlı diğer markalardan daha kaliteli duruyor zaten. Alacak arkadaşlar eğer özellikleri yeter diyorsa gönül rahatlığıyla alsınlar sorunu yok :)

Son düzenleme:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
cepporttan gelen cihazlar delta garantili değilmiş galiba doğru mudur?

Üst Alt