Soru Redmi 5 Plus voLTE

sSergüzeşt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Selamünaleyküm, öncelikle bu konu hakkında daha önce açılan konuya yazmıştım ve cevap alamadığım için bu konuyu açma gereksinimi duydum. Şimdi şöyle: Redmi 5 Plus'ta bu konuyla ilgili verilen cevapları okudum ve uygulamaya çalıştım. Hattımı Vodafone'nun tanıdığı bir telefona taktım(Samsung Galaxy s9) tanıma işlemini yaptım. Volteyi aktif ettim. Daha sonra kendi telefonuma taktım. Kodları girdim. Bölgeyi Hindistan yaparak volteyi açtım. Fakat sıkıntı bildirim sekmesinde volte in yazmaması. Forumda cevaplara bir arkadaş bunu başka arkadaşların başardığını söylemişti. Bu nasıl oluyor? Extra olarak ne yapılması gerekir. Bunu daha önce başarmış abilerim, kardeşlerim varsa bana yardımcı olurlarsa sevinirim. Bir de vowifi diye bişey var internetten okuduğumda bunu yapan insanlarda var. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Bu arada bootloader kilidi kapalı. 10.2.1.0 Global KARARLI ROM.

sSergüzeşt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Selamünaleyküm, öncelikle bu konu hakkında daha önce açılan konuya yazmıştım ve cevap alamadığım için bu konuyu açma gereksinimi duydum. Şimdi şöyle: Redmi 5 Plus'ta bu konuyla ilgili verilen cevapları okudum ve uygulamaya çalıştım. Hattımı Vodafone'nun tanıdığı bir telefona taktım(Samsung Galaxy s9) tanıma işlemini yaptım. Volteyi aktif ettim. Daha sonra kendi telefonuma taktım. Kodları girdim. Bölgeyi Hindistan yaparak volteyi açtım. Fakat sıkıntı bildirim sekmesinde volte in yazmaması. Forumda cevaplara bir arkadaş bunu başka arkadaşların başardığını söylemişti. Bu nasıl oluyor? Extra olarak ne yapılması gerekir. Bunu daha önce başarmış abilerim, kardeşlerim varsa bana yardımcı olurlarsa sevinirim. Bir de vowifi diye bişey var internetten okuduğumda bunu yapan insanlarda var. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Bu arada bootloader kilidi kapalı. 10.2.1.0 Global KARARLI ROM.
+1

Oyla:

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
O yazıyı bir türlü bende çıkartamadım türk Telekom kullanıyorum telefonunuz a volte hizmeti verilmediğini söylüyorlar birde 4.5 g de de aldığım hız 3 MB 2 aydır hergun arıyorum sadece kayıt açıyorlar farklı bir işlem yapmıyorlar nolcak bu XİAOMİ cilere dikkate bile almıyor telekom

Oyla:

sSergüzeşt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Naptım ettim sonunda yaptım haha--

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
mmengi üstadın açtığı "quallcomm cihazlarda volte ..." başlıklı yazıyı okudunuz mu? Sorunuzun cevabını kuvvetle muhtemel bulacaksınız...

Oyla:

sSergüzeşt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Nasıl yaptığını da yazsaydın keske
Hocam yukarıda yazdıklarımı tekrardan yaptım ve müşteri temsilcisini 4 5 aramadan sonra yaptım. Hattımı Huawei p10 cihazına taktım ve ve Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. İlkinde beceremediler. 2.sinde ciddiye almadılar. 3.sünde biraz sert konuşunca 4.5G ve volteyi iptal edip tekrar açtılar telefonu 5 dk kapattım ve daha sonra açtığımda geldi. Ben bu şekil yaptım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mmengi üstadın açtığı "quallcomm cihazlarda volte ..." başlıklı yazıyı okudunuz mu? Sorunuzun cevabını kuvvetle muhtemel bulacaksınız...
Hocam ya bulamadım ya da denk gelmedim. Affola.

Oyla:

demantools

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed
Cihazım
Redmi 5Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Ben Magisk'den VoEnabler yüklüyorum sonra *#*#4636#*#* 'dan Volte 'yi açıyorum ikon geliyor ve çalışıyor :)

Oyla:
Üst Alt