Soru Redmi 5 plus unutuldu!

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Kesin konuşmamak lazım.Android tarafında sektöre yön veren htc unutulmak üzere.Nokia'nın durumu ortada.

Apple'ın pazar payına bakmak lazım, satış rakamlarını açıklamayacaklarının kararını almışlardı en son.

Kaldıki onca çinli firma arasında kimse xiaom'nin kara kaşına kara gözüne hayran değil eldeki tek artısı fiyat politikası.Ne miui ne başka bir şey.Maalesef en ufak bir tökezlemesinde veya sektörde diğerlerinden geride kalması durumunda dediklerimin gerçekleşmesi olasıdır.

Büyük pazar acımasızdır.

Sadece bizde döviz patlar dolar başını alır giderse o zaman Xiaomi'nin pazarı düşer ki o da sadece bizim ülke için geçerli.

Xiaomi'nin dünya genelinde ki satışı yine diyorum bu fiyat politikası olduğu sürece kolay kolay düşmez..

Akdascll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celal
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Beta 9.8.15 sürümünden itibaren miui11 özelliklerini cihazda denemeye başladı . Sistem başlatıcı gibi özellikler verildi ve deneniyor. Beta sürümlerine kesinlikle miui11 gelecektir, stabil sürümlere 3 ay geç gelir diye tahmin ediyorum
Telefon sürümü şuan 10.2.3 dekan? :D? 9.8.15 derken daha çok yolu var redmi 5 plusun MIUI 11 e

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Telefon sürümü şuan 10.2.3 dekan? :D? 9.8.15 derken daha çok yolu var redmi 5 plusun MIUI 11 e
Beta sürümleri bu şekilde adlandırılıyor. 9.8.22 9.8.29 adıyla devam ediyor. Şu şekilde anlatayım size , global rom ve çin romları olarak ayrılan romlar mevcut. Siz şuan 10.2.3.0 stabil sürümünde iseniz çin sürümü 10.3.2.0 yani sizden iki üç güncelleme daha önde.Sebebi önce Çin'de deneniyor daha sonra bütün özellikler okey ise dünyaya dağıtılıyor. Beta sürümleri özellikle de çin beta sürümleri ise çin stabilden de önde. Mesela ben şuan 10.5 sürümüne denk gelen 9.8.29 sürümünü kullanıyorum . Yani siz 10.2 iken ben 10.5teyim ve size uzak olan güncelleme bana yakın oluyor. Umarım mantığı anlayabilmişimdir . Eu beta miroom beta gibi romlar çin tabanlı olup en son özellikleri barındırır . Çok nadir hatalar olsada hem güncel hemde iyilerdir bilginize

Son düzenleme:

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Güncellemenin 1 artısı varsa 10 tane eksisi var bence vermemeleri daha kârlı

Akdascll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celal
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Peki sizce MIUI 11 verirler mi bu telefona

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

eP_362

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 4 Prime
Konular
0
Redmi S2 9.0 geçti
Çünkü S2 Android 8.1 ile çıktı ve Android 9 güncellemesini aldı.
Redmi 5 Plus ise Android 7.1.2 ile çıktı ve Android 8.1 güncellemesini aldı.
İkisi de Android güncellemesi almayacak artık. MIUI güncellemeleri almaya devam edecekler.

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Miui 11 alacağını sanmıyorum çünkü redmi note 4 ile redmi 5 plusa güncelleme desteği kaldırılmıştı

Akdascll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celal
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
MIUI 11 için verilen listede vardı muhtemelen verirler
Çünkü S2 Android 8.1 ile çıktı ve Android 9 güncellemesini aldı.
Redmi 5 Plus ise Android 7.1.2 ile çıktı ve Android 8.1 güncellemesini aldı.
İkisi de Android güncellemesi almayacak artık. MIUI güncellemeleri almaya devam edecekler.
Çok sacma degilmi özellik olarak birbirinin aynısı sayılabilecek telefonlar fakat biri alıyor biri almıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Beta sürümleri bu şekilde adlandırılıyor. 9.8.22 9.8.29 adıyla devam ediyor. Şu şekilde anlatayım size , global rom ve çin romları olarak ayrılan romlar mevcut. Siz şuan 10.2.3.0 stabil sürümünde iseniz çin sürümü 10.3.2.0 yani sizden iki üç güncelleme daha önde.Sebebi önce Çin'de deneniyor daha sonra bütün özellikler okey ise dünyaya dağıtılıyor. Beta sürümleri özellikle de çin beta sürümleri ise çin stabilden de önde. Mesela ben şuan 10.5 sürümüne denk gelen 9.8.29 sürümünü kullanıyorum . Yani siz 10.2 iken ben 10.5teyim ve size uzak olan güncelleme bana yakın oluyor. Umarım mantığı anlayabilmişimdir . Eu beta miroom beta gibi romlar çin tabanlı olup en son özellikleri barındırır . Çok nadir hatalar olsada hem güncel hemde iyilerdir bilginize
Peki beta surumjnde resmi 5 plus android guncellemesi aldimi

Üst Alt