Yardım Redmi 5 Plus Unbrick Yardim

QoCoRech

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
3
Merhabalar daha once birkac gruba yazdim cozum bulamadim xiaomi redmi 5 plus sahibiyim yakin zamanda tefonuma fake rom atildigini ogrendim ve global surume gecmek istiyorum baska gruptan biri fast boot menusune geldigim takdirde test point yapmama gerek kalmadan flash boot yapabilecegimi soylemisti fakat ne yaparsam yapayim ''can not found file flash_all.bat uyarısı alıyorum''
Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
bootloader kildiniz açıksa indirdiğiniz fastboot romu doğru ve sorunsuz bir şelikde zip dosyasından çıkardıysanız linkte verdiğim mi flashı kullanın 32 bit sistemlerde kurulumda hata alırsınız 64 bit olması lazım.

Oyla:

QoCoRech

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
3
bootloader kildiniz açıksa indirdiğiniz fastboot romu doğru ve sorunsuz bir şelikde zip dosyasından çıkardıysanız linkte verdiğim mi flashı kullanın 32 bit sistemlerde kurulumda hata alırsınız 64 bit olması lazım.
Sanirim sorun bootloader da telefon uzerinden unlocked olarak gozukuyor fakat boot atamiyorum ayrica xiaomi nin sitesinden basvuru yapmayi denedigimde de cihazin o hesaba bagli olmadigini soyluyor ki kesinlikle bagli

Oyla:
Üst Alt