Soru Redmi 5 plus telefon kapanmasi

kosovali08800

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Arkadaşlar telefonun şarjı yüzde 15 e geldiği zaman şarjı bittiği sessi geliyor ve bir anda kapanıyor. Tekrar şarja taktigimda hemen açılmıyor şarj ışığı bir süre yanıp sönüyor sonra açtığım zaman yüzde 1 den şarj olmaya başlıyor. Sorun ne olabilir acaba. Rom yuklemedim orijinal telefon ve KVK garantili

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Eğer sorununuz donanımsal değil ise Fabrika Ayarlarına Dönme veya Hard Reset işlemi sonucunda büyük ihtimalle pil kullanımınız optimum düzeylere yaklaşacaktır.

Lakin düzelme olmaz ise , Ki bu da sorunun büyük ihtimalle bataryadan kaynaklandığını gösterir , cihazınızı Garantiye yollamanız en doğru seçenek olacaktır.

Oyla:

Enes2103

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Bende yaklaşık bir yıldır Redmi 5 Plus kullanıyorum ben bi sıkıntısını görmedim, ama şarj konusunda çok dikkat ediyorum örneğin şarja %15 - %20 arasındayken takıyorum, %100 olmadan çekmiyorum vb. yani bence senin kendi hatandan olmuş olabilir.

Oyla:

Darkblues

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
2
donanımsal bir hata gibi görünüyor

Oyla:

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Pili tamamen dolu ile pil konnektörünü çıkarıp takarsanız sorun çözülecektir. Çözülmezse pil ömrünü doldurmuştur.

Oyla:

kosovali08800

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Telefonu ilk aldigimdan beri böyle. Yani aldigimdan 1 hafta sonra farkettim yaklaşık bir yılda bu şekilde kullanıyorum standart yüzde 15 de kapanıyor 16 değil 14 değil hep 15. Ve kendi kendine kapanıp açtığım zaman da yüzde yüz şarj olmuyor ilk gün yüzde 91 ertesi gün 93 ertesi gün 97 ertesi gün yüzde yüz oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Reset attım fabrika ayarlarına sifirladim güncellemeleri yüklüyorum sorun devam ediyor

Oyla:

Enes2103

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
15
O zaman senlik birşey değil servise götürmen lazım bence

Oyla:

yasinakdag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
redmi 5 plu
Konular
17
Telefonu ilk aldigimdan beri böyle. Yani aldigimdan 1 hafta sonra farkettim yaklaşık bir yılda bu şekilde kullanıyorum standart yüzde 15 de kapanıyor 16 değil 14 değil hep 15. Ve kendi kendine kapanıp açtığım zaman da yüzde yüz şarj olmuyor ilk gün yüzde 91 ertesi gün 93 ertesi gün 97 ertesi gün yüzde yüz oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Reset attım fabrika ayarlarına sifirladim güncellemeleri yüklüyorum sorun devam ediyor
kapak açıp pil baglantısını bir kesip baglamayı deneyebilirsiniz hocam işe yarayacagını düşünüyorum

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt