Yardım Redmi 5 Plus Stabil Rom Önerisi

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Merhabalar...
4/64 Redmi 5 Plus kullanıcısıyım
1 yıldır Stabil EU MIUI 11 Rom kullanıyordum ve ufak tefek takılmalar başlayınca ben de tekrardan temiz bir kurulumla memnun kaldığım için Stabil EU MIUI 11'i yine aynı Spectrum Mod + Genom Kernel ile tekrardan dün yükledim fakat yeniden yüklemeden önceki halinden daha fazla takılmalarla karşılaştım ve çok şaşkınım. Uzun zamandır memnun kalarak kullandığım romun beni bu şekilde üzmesi şaşırttı veya telefonumla alakalı bilemiyorum.

Sadede gelecek olursak, biliyorum artık emektar oldu bu cihaz ama yeni cihaz alacak durumum şu an olmadığı için bana önerebileceğiniz stabil romlara açığım. MIUI romu olması şart değil ben sadece stabillik istiyorum. Dark modu da kullanabildiğim, stabil, akıcı, minimum hata veya hiç hatası olmayan bir rom. Stabil bir MIUI 12 rom bile önerebilirsiniz. MIUI 10 EU'yu kurmayı düşünüyorum ama dark mod var mı akıcı mı mantıklı mı kurmak bilemedim. PaintYourAndroid'i denemek istiyorum ama bir sürü versiyon, sürüm var ve hangisini kurmak mantıklı olur ne doğru olur bilmiyorum. Ben de size sormak istedim

Son düzenleme:

MustafaKAYA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Merhabalar...
4/64 Redmi 5 Plus kullanıcısıyım
1 yıldır Stabil EU MIUI 11 Rom kullanıyordum ve ufak tefek takılmalar başlayınca ben de tekrardan temiz bir kurulumla memnun kaldığım için Stabil EU MIUI 11'i yine aynı Spectrum Mod + Genom Kernel ile tekrardan dün yükledim fakat yeniden yüklemeden önceki halinden daha fazla takılmalarla karşılaştım ve çok şaşkınım. Uzun zamandır memnun kalarak kullandığım romun beni bu şekilde üzmesi şaşırttı veya telefonumla alakalı bilemiyorum.

Sadede gelecek olursak, biliyorum artık emektar oldu bu cihaz ama yeni cihaz alacak durumum şu an olmadığı için bana önerebileceğiniz stabil romlara açığım. MIUI romu olması şart değil ben sadece stabillik istiyorum. Dark modu da kullanabildiğim, stabil, akıcı, minimum hata veya hiç hatası olmayan bir rom. Stabil bir MIUI 12 rom bile önerebilirsiniz. MIUI 10 EU'yu kurmayı düşünüyorum ama dark mod var mı akıcı mı mantıklı mı kurmak bilemedim. PaintYourAndroid'i denemek istiyorum ama bir sürü versiyon, sürüm var ve hangisini kurmak mantıklı olur ne doğru olur bilmiyorum. Ben de size sormak istedim
Şu an ben de o arayıştayım hocam hepsini deniyorum. Eğer güzelini bulursam size yazarım.

erenk16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
5
Havoc-os denedik. Güzel çalışıyor. Kasmaya başlayan cihazı rahatlattı.

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Havoc-os denedik. Güzel çalışıyor. Kasmaya başlayan cihazı rahatlattı.
Yani benim cihaz arada da olsa takılıyor hocam ve bir yerden sonra sinir bozmaya da başladı. Siz bugün mü kurdunuz ne zamandan beridir kullanıyosunuz havoc'u hocam?

erenk16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
5
Yani benim cihaz arada da olsa takılıyor hocam ve bir yerden sonra sinir bozmaya da başladı. Siz bugün mü kurdunuz ne zamandan beridir kullanıyosunuz havoc'u hocam?
Mayıs başında kurdum hocam. Ana ekrana kaydırırken, uygulamalarda vs. kasma oluyordu. Link vermek yasak mı bilmiyorum. Ben xda'dan 3.11 stabil indirdim diye hatırlıyorum.

gardon611

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Bilgisayar Yazılım
Konular
4
Arkadaşlar bende güncellik o kadar önemli değil performansı en yüksek en iyi performansı verecek rom kernel ve farklı önerilere açığım bide dokunmatik sıkıntım var onun için önerilere açığım teşekkürler.

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Hala uygun, stabil rom bulamadım. MIUI 11 birden bire sıkıntı çıkarmaya, kasmaya donmaya başlamıştı. Ben de MIUI 10 yükleyeyim dedim o bile artık sıkıntı çıkarmaya başladı. Gerçekten Redmi 5 Plus kullanıp stabil bir rom bilen, kullanan yok mu arkadaşlar?

By_Anestezist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Anestezi Tek.
Konular
13
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

' in ROMu kurulu şuanda. her hangi bir bug ya da sıkıntı çekmedim. Deneyebilirsiniz Forcesser

Üst Alt