Soru Redmi 5 Plus Son Güncelleme Ne Zaman Geldi?

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
geri bildirim yazdım sizde yazın umarım dikkate alırlar

Kavalyem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Barış
Cihazım
redmi 5plus
Meslek
bılgısayar donanım
Konular
29
Bence güncellemeyi vermeyecekler 5plusa

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kavalyem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Barış
Cihazım
redmi 5plus
Meslek
bılgısayar donanım
Konular
29
Ben nasıl rom yüklügecegimi öğrensem yaparım da bilmiyorum root atmayı da.
Biraz araştır fromda nasıl yapabileceğiniz detaylıca anlatılıyor kardeşim bende öyle yaptım

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
Bilgisayar lazım mı!
evet bl kilidi açık twrp recovery yüklü ve pc için adb sürücülerinin olması gerekiyor nasıl yapıldıklarını detaylı araştırıp öğrenebilirsiniz hata yaparsanız tel ölebilir telefonsuz kalmayı göze alıyorsanız ve kendinize güveniyorsanız yapabilirsiniz aksi durumda güncelleme beklemenizi ve sabırlı olmanızı tavsiye ederim

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Yıllardır akıllı telefon kullanıyorum, lgg2 gm5 plus başlıca olmak üzere ve diğerleri. Şuan redmi 5 plus. 6 senedir herkesin aklında hep güncelleme var herkes yeni güncellemeyi istiyor, güncelleme geldikten sonra hatalarından sıkılıp eski roma geri dönmek istiyor. Firma ne olursa olsun hiçbir stock rom hatasız değil Samsung olsun lg olsun gm olsun hepsinde farklı farklı hatalar var. bu telefonda da global rom vardı ufak tefek hatalar yokmuydu vardı ama iyiydi güncelleme gelse bile yapmayı düşünmüyordum. Sırf merakımdan EU roma geçtim bunda da ufak tefek hatalar var ama gayet stabil ve güzel. Güncelleme beklentisi içinde değilim gelse de yapmayı düşünmüyorum. Güncelleme gelmiyor diye telefon değiştirme taraftarı da hiç olmadım. Sonuçta adamlar miui 10 vermişler ve gayet stabil çalışıyor.

Ekleme yapmak istiyorum güncelleme neden istenir gözle görülür farklılık olur ozaman istenir. Diğer hata güncellemeleri Faso fisodur bence. Mesela lgg2 varken g3 çıktığında onun arayüzünü yapmıştım g4 çıktı aynı g5 çıktı öyle. Çünkü gözle görülür farklar vardı arayüzde. Xiaomide de aynı. Eğer bana miui 11i vermezse ve çok beğenirsem onu yüklerim. Miui12 çıkar çok beğenirim bana vermez custom rom yükler onu yüklerim. Ama çok büyük hatalar olmazsa yazılım yüzünden telefon kendi kendini yeniden baslatmiyorsa küçük guncellemelere çok da takılmam

Üst Alt