Soru Redmi 5 Plus Root ve Güncelleme

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Merhaba herkese ben yeni bir Xiaomi kullanısıyım ve telefonumu rootlamak istiyorum fakat rootladıktan sonra güncelleme desteği alamayacağımı okudum bu ne kadar doğru cihazda şuanda global sürüm 9.5 var kutudan global olarak çıktı.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Rootlayıp twrp kurduktan sonra ota üzerinden güncelleme yapamazsın. Manuel olarak kendin indirip twrp aracılığı ile flashlayabilirsin. Bootloader kilidini açmak basit bir işlem herhangi bir Xiaomi cihazının bl kilidi açma rehberine bakman yeterli olacaktır.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Rootlayıp twrp kurduktan sonra ota üzerinden güncelleme yapamazsın. Manuel olarak kendin indirip twrp aracılığı ile flashlayabilirsin. Bootloader kilidini açmak basit bir işlem herhangi bir Xiaomi cihazının bl kilidi açma rehberine bakman yeterli olacaktır.

Tamamdır hocam indirip kurmak sıkıntı değil bilgi için teşekkürler .
[doublepost=1524686363,1524682174][/doublepost]

Hocam size bir şey daha soracağım diyelim ki ben twrp'yi kurdum root attım sonra tekrardan fabrikadan çıkmış gibi stock recoveryli ve normal rootsuz haline döndürebilir miyim ? zenfone 2 de bu işlem çok basitti asus'un programı ile orjinal raw'ı flaslamam yetiyordu. her şeyi ile sıfırlanıyordu cihaz.

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Tamamdır hocam indirip kurmak sıkıntı değil bilgi için teşekkürler .
[doublepost=1524686363,1524682174][/doublepost]
Hocam size bir şey daha soracağım diyelim ki ben twrp'yi kurdum root attım sonra tekrardan fabrikadan çıkmış gibi stock recoveryli ve normal rootsuz haline döndürebilir miyim ? zenfone 2 de bu işlem çok basitti asus'un programı ile orjinal raw'ı flaslamam yetiyordu. her şeyi ile sıfırlanıyordu cihaz.

Evet MiFlash ile dediğiniz işlemi yapmanız mümkün.

Oyla:
Üst Alt