MIUI 12 Redmi 5 Plus MIUI12 Eu 20.6.11 Beta Android 9

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Evet o...siz misiniz geliştiricisi
Geliştirici değilim ama test eden benim. Arayüz tema değişik onun dışında malum port olduğu için birkaç değişiklik var. Gayet stabil ve hoş oldu.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
23
edit..

Son düzenleme:

Dogan6162

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dogan
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
1
Bu MIUI tr roma geçtikten sonra "depolama hasarlı cihazı bul kapalı " diye bir yazı çıkıyor arada bu ne demek bilgisi olan varmı

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Arkadaşlar önceki MIUI romda indirdiğimiz temaları yeni romda nerden görüyoduk,bir yerden görüyorduk ama unuttum yolunu..
Satin alınanlar veya favorilere bak.
Bu MIUI tr roma geçtikten sonra "depolama hasarlı cihazı bul kapalı " diye bir yazı çıkıyor arada bu ne demek bilgisi olan varmı
Kardeş büyük ihtimalle sende android 10 tabanlı port yükledin veya android 10 tabanlı bir rom yükledin ve sürüm düşürdün bundan dolayı o uyarı çıkar. Bende de aynı durum var. Fastboot rom kurup tekrar istediğin romu kurarsan gider.

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
23
Satin alınanlar veya favorilere bak. Kardeş büyük ihtimalle sende android 10 tabanlı port yükledin veya android 10 tabanlı bir rom yükledin ve sürüm düşürdün bundan dolayı o uyarı çıkar. Bende de aynı durum var. Fastboot rom kurup tekrar istediğin romu kurarsan gider.

Satın alınanlar favoriler boş görünüyor ,bir yerde gördüm aslında yerini bidaha bulamadım nerden baktığımı:))
Şu depolama alanı hasarlı uyarısı bende de çıkıyor miuitr port romu yükleyince..ki ben miroom dan geçtim direk..bence romda bir bug var..aslında rom fena değil 2-3 gündür test ediyorum ancak hataları düzeltilirse daha iyi olur.bir kaç gördüğüm hatayı yazdım geliştiriciye umarım dikkate alır .
Mesela port rom da farkettiğim, hızlı şarj modu çalışmıyor yavaş şarj oluyor cihaz,şarj da daha çok ısınıyor..bir de arkada açık programlar belli bir süre sonra otomatik kapanıyor sanırım özellikle ayarlanmış..
Gps de konumu sabitleyemiyor,gps aranıyor modunda sürekli.. ayarlara da baktım düzelmedi..
Bir de miroom da uydu kumanda çalışıyordu bu port romda goldmasteri bir türlü tanıtamadım..

Dogan6162

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dogan
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
1
Uygulama yüklenmedi hatası neden oluyor
Mesela pubg mobile beta yuklenmiyor
Ayni dosya farklı marka Android telefona yükleniyor ama bu telefona yükleyemiyorum
MIUI tr 20.7.24 rom yüklü

BOZd46

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
7
MiuiTR 12 20.8.6 güncellemesi gelmiş güncellemenizi yapın arkadaşlar.

Üst Alt