MIUI 12 Redmi 5 Plus MIUI12 Eu 20.6.11 Beta Android 9

SafakB

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Şafak
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Bilişim Öğrencisi
Konular
35
Rashid in miui 12 romu çıktı hocam indiriyorum şuan daha stabil ve 8 saat ekran süresi alıyor.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
şaka gibi ya :D 2 gün oldu kuralı önceki sürümü :D

BOZd46

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
7
BOZd46 Kardeş dene bakalım sonuçlarını yazarsan sevinirim. Gerçi şuanki romdan iyi olduğunu düşünmüyorum ama merak işte :)
Valla çok beğendim güzel olmuş donma kasma yok stabil, adamın rom linkini direk paylaşmışlar reportlayın diyor

alkapon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yıldırım
Cihazım
redmi plus
Konular
0
Linki paylaşma şansımız var mı acaba?

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Linki paylaşma şansımız var mı acaba?
basarak linke gidebilirsiniz hocam.Ayrıca rom da magisk yok . sizin yüklemeniz lazım ben 20.4 ü yükledim sorunsuz kuruldu.

sinnkrkmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Lg G3
Konular
1
basarak linke gidebilirsiniz hocam.Ayrıca rom da magisk yok . sizin yüklemeniz lazım ben 20.4 ü yükledim sorunsuz kuruldu.

Çok fazla indirme olduğu için download yapılmıyor diyor. Başka bir siteye upload yok mu? Alternatif link lazım hocam.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Çok fazla indirme olduğu için download yapılmıyor diyor. Başka bir siteye upload yok mu? Alternatif link lazım hocam.
Kendi drivenize ekleyip kopyasını oluşturup indirebilirsiniz gerekli açıklama internette mevcut hocam.

sinnkrkmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Lg G3
Konular
1
Hocam ben kurulum yaptım 4 wipe yaptım kurmadan önce kurulum tamamlandı açtım telefonu ama ana ekran sürekli kapanıp açılıyor ekran gidip geliyor gidip geliyor. Üst paneli çekip Ayarlar kısmına girdiğim de olmuyor sadece ana ekranda oluyor ve hiç bir şekilde dokunmatik çalışmıyor alt navigasyon çubuklarına basıyorum tepki görüyor ama işlevi yok. Telefon kaldı böyle Back-Up almıştım sinirden onu da silmişim İnternet üzerinden herhangi birşey indiremiyorum da şuan telefondan yazıyorum ama bir şekilde tarayıcıya girdim ayarlardan. Bu durum nasıl düzelecek anlamadım.

Kendi drivenize ekleyip kopyasını oluşturup indirebilirsiniz gerekli açıklama internette mevcut hocam.

Üst Alt