MIUI 11 Redmi 5 plus miui 11 (sohbet)

rtabur

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
4 GB/64 GB
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Biyokimyager
Konular
11
hocam sizin dediğiniz romu yükledim ama ne yaptıysam titanium backup pro yu açamadım. yükleniyor ama açılmıyor. aç dediğimde durduruldu hatasıı alıyorum. değiişik versiyonlarını denedim olmadı. root lu, rootsuz denedim olmadı. Geri kullandığım global roma döneyim dedim twrp den flashladım bu seferde rom başlamıyor. powered by android sayfasında üç nokta ilerliyor ama bir türlü telefon açılmıyor. twrp den sistem yedeğini geri yükle diyorum aydı yerde takılı kalıyor. 1- titanium işini nasıl çözebilirim 2- eski versiyona nasıl dönerim?
Miflash tool ile flashlayin fastboot romunu

Asgard dan Gökkuşağı Köprüsü aracılığıyla gönderildi

Ufukklc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
16
13.05 de gelmedi evet gelmeyecek anlaşılan redmi 5 geldi bize hala gelmedi şaka gibi

Hahahahhahsh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sacalarakata
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
Gerçekten anlam veremediğim noktalar var. Xiaomi güncelleme konusunda çarpık bir yol izliyor. Redmi 5 güncelleme almış, çatır çatır kullanıyorlar. Plus versiyonu hala bekliyor. Tam olarak nasıl yolları var kestiremiyorum. Her gün 10 model tanıtırsan böyle oluyor işte. Ben alacağını düşünüyorum. Forumda bir arkadaş Aralık ortası demişti. Yavaş yavaş ona inanıyorum. Çünkü güncellemenin geç gönderilmesinin bir mantığı yok. Çok bir beklentimiz zaten yok. Ama Redmi 5 Plus tan düşük modellere verip Redmi 5 Plus a hâla daha vermemek, buradaki insanları çıldırtmak akıl kârı değil.

Ferhat_72

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Eczane Teknisyeni
Konular
12
Gerçekten anlam veremediğim noktalar var. Xiaomi güncelleme konusunda çarpık bir yol izliyor. Redmi 5 güncelleme almış, çatır çatır kullanıyorlar. Plus versiyonu hala bekliyor. Tam olarak nasıl yolları var kestiremiyorum. Her gün 10 model tanıtırsan böyle oluyor işte. Ben alacağını düşünüyorum. Forumda bir arkadaş Aralık ortası demişti. Yavaş yavaş ona inanıyorum. Çünkü güncellemenin geç gönderilmesinin bir mantığı yok. Çok bir beklentimiz zaten yok. Ama Redmi 5 Plus tan düşük modellere verip Redmi 5 Plus a hâla daha vermemek, buradaki insanları çıldırtmak akıl kârı değil.

Bekliyoruz kardeş bakalım..

Ufukklc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
16
Kesinlikle katılıyorum yani Redmi 5 Plus'tan düşük modellerin alıp bizim almamamızın bir mantığı yok

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
23
İşin ilginci güncelleme alacak modellerin içinde de görünmüyor artık..yani her model alıp bunu almaması ilginç olur..

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Arkadaşlar göz yaşlarımı tutamıyorum yapmayın lütfen ben miui11'siz yapamam...

haha--

İsomut58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
5 plas
Konular
2
Arkadaşlar hiç yazan falan yok herkezmi umudunu kaybetti