MIUI 11 Redmi 5 plus miui 11 (sohbet)

İsomut58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
5 plas
Konular
2
Diğer konuda bunu paylaştı birisi

We would request you to please wait till tonight 12:59 ,Thank you for your interest in MIUI . MIUI Team is working hard to rollout the update at the earliest. Your device will receive the OTA shortly.

“For more information follow our channels”

➤ @miui11_0fficial
➤ @xiaomiui11
Hocam inşallah alırız güncellemeyi

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Ve evet saat 19:06 ve miui telegramda redmi 5 plus hariç bi kac telefona daha yolladı ve listede gene yokuz

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Hocam gece 1 e kadar bekleyin yazmışlar inşallah gece 1 olmadan gelir güncelleme helir
Beni merak ettiren şey redmi 5 e redmi note 4 e tüm telefonlara veriliyor ama bize verilmiyor ve bize 1 sene boyunca betada verilmedi ilginç bişey acaba şirkette redmi 5 plus ile ilgilenecek ekip mi yok yoksa miui 11 için sürpriz yapıp güzel şeyler mi ekleyecekler yoksa kodlar silindide bidaha yazmaya mı useniyorlar :)))) anlamadım

İsomut58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
5 plas
Konular
2
Beni merak ettiren şey redmi 5 e redmi note 4 e tüm telefonlara veriliyor ama bize verilmiyor ve bize 1 sene boyunca betada verilmedi ilginç bişey acaba şirkette redmi 5 plus ile ilgilenecek ekip mi yok yoksa miui 11 için sürpriz yapıp güzel şeyler mi ekleyecekler yoksa kodlar silindide bidaha yazmaya mı useniyorlar :)))) anlamadım
Hocam en çok satılan telefon olduğundan güncellemeyi yetiştiren emiş olabilirler

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Hocam en çok satılan telefon olduğundan güncellemeyi yetiştiren emiş olabilirler
Her redmi 5 plus için tek tek kod yazmıyorlar ki bi kere yazıyorlar ondan sonra herkese yolluyorlar ya da siz esprisine dediniz ben yanlış anladim

kiziroğlu051972

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
lost
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
3
Arkadaşlar ben artık Xiaomi telefon amıyacağım en iyi android telefonlar en iyi güncelleme veren samsung m30s al iki büyük güncellme alırsın C7 pro almıştım anroid 6 yla geldi sonra 7 geldi enson 8 geldi

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Şunu söylemeliyim ki; güncelleme gelmiyir veya geç gelecek diye kullandığınız model ve markayı hiç e saymakta yanlış bana kalırsa. Herşeyden önce sabretmek gerekiyor. Bunu diyen sabırsız, bu konu hakkında sinirlenen içerlenen ben olabilirim belki ama işin aslı öncelikle sabretmemiz ardından olacakları görüp deneyimlememiz gerekiyor. Gelmeyecek olsa bile sorun MIUI 11 ise başka yollarla yine deneyimleyebilirsiniz. Belki güncelleme konusunda Xiaomi çatısı altında çok aksaklığa uğrayan bir model Redmi 5 Plus ama cihazı ve markayı bu sebepten ötürü direk hiç e saymakta yukarıda söylediğim gibi tekrardan yanlış. Gün bitimine kadar beklememiz söyleniyor. Bi bekleyelim bakalım ne olacak ne bitecek. Baktık gelmedi gerçekten MIUI 11'i deneyimlemek, kullanmak isteyen EU rom yükler China Stabili de paketten kurar kullanır. Bir sorun varsa çözümü de elbet bulunur dert etmeyin arkadaşlar

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eneskeskin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
25
Şunu söylemeliyim ki; güncelleme gelmiyir veya geç gelecek diye kullandığınız model ve markayı hiç e saymakta yanlış bana kalırsa. Herşeyden önce sabretmek gerekiyor. Bunu diyen sabırsız, bu konu hakkında sinirlenen içerlenen ben olabilirim belki ama işin aslı öncelikle sabretmemiz ardından olacakları görüp deneyimlememiz gerekiyor. Gelmeyecek olsa bile sorun MIUI 11 ise başka yollarla yine deneyimleyebilirsiniz. Belki güncelleme konusunda Xiaomi çatısı altında çok aksaklığa uğrayan bir model Redmi 5 Plus ama cihazı ve markayı bu sebepten ötürü direk hiç e saymakta yukarıda söylediğim gibi tekrardan yanlış. Gün bitimine kadar beklememiz söyleniyor. Bi bekleyelim bakalım ne olacak ne bitecek. Baktık gelmedi gerçekten MIUI 11'i deneyimlemek, kullanmak isteyen EU rom yükler China Stabili de paketten kurar kullanır. Bir sorun varsa çözümü de elbet bulunur dert etmeyin arkadaşlar

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok doğru
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Saat 19:00 10 dakika içerisinde gelirse gelir gelmezse yarına artık
Yarına diye diye yılbaşına kadar uzar bu daha note 7 lere bile ota dan güncelleme vermediler bazılarına

Üst Alt