Haber redmi 5 plus mi10

halil45tr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halil
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
1
merhaba bende redmi 5 plus yeni aldım cihazı 4/64gb olandan.bir kaç sorunum var.
1. telefonu küçük bir dükkandan aldım telefon kvk garantili dedi ama içinden kvk ya ait bir belge çıkmadı sadece adıma faura kesti garantisini nasıl öğrenebilirim.
2. telefona uygun kırılmaz cam ve kılıf bulamıyorum yardımcı olabilecek var mı.içinden kılıf çıktı ama kamera dışa doğru hafif bombeli olduğu için yere koyunca çizilecek gibi geliyor.
teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada bir üstteki mesajdaki arkadaş isim so isim mi HALİL GÜRBÜZ ????

By_Anestezist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Anestezi Tek.
Konular
13
merhaba bende redmi 5 plus yeni aldım cihazı 4/64gb olandan.bir kaç sorunum var.
1. telefonu küçük bir dükkandan aldım telefon kvk garantili dedi ama içinden kvk ya ait bir belge çıkmadı sadece adıma faura kesti garantisini nasıl öğrenebilirim.
2. telefona uygun kırılmaz cam ve kılıf bulamıyorum yardımcı olabilecek var mı.içinden kılıf çıktı ama kamera dışa doğru hafif bombeli olduğu için yere koyunca çizilecek gibi geliyor.
teşekkürler

Dostum 1.de kvk garanti sorgulama ekranına git imei kodu ile bak
2. Soruna cevapta bilmiyorum reklam yapmağa mı girecek ama ben hepsiburada olması gerek "başaran bilişim" ben memnun kaldım bi sorun da yaşamadım

Dostum 1.de kvk garanti sorgulama ekranına git imei kodu ile bak
2. Soruna cevapta bilmiyorum reklam yapmağa mı girecek ama ben hepsiburada olması gerek "başaran bilişim" ben memnun kaldım bi sorun da yaşamadım
çok özür dileyerek yanlışımı düzeltiyorum başaran aksesuar olcaktı

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
teşekkürler

1) adresinden kontrol edebilirsiniz.

2) Redmi 5/5 Plus

Üst Alt