Yardım Redmi 5 plus mi yazısında kalıyor

Oguzhanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mı a2 lite
Konular
4
Merhabalar herkese iyi forumlar,

Telefonum mi ekranında kalıyor. Fasttboot modunda açılıyor sadece başka hiçbir modda açılmıyor ve ses açma yaptıgımda sistem yok edildi yazıyor. 3 telefoncu baktı yazılım denedik dediler olmadı son çare sizlere sormak istedim. yardımcı olabilecek varmı kendimde elektronik teknisyeniyim uğraşmaya çalışıcam yoksa çöpe gidicek telefon.

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Merhabalar herkese iyi forumlar,

Telefonum mi ekranında kalıyor. Fasttboot modunda açılıyor sadece başka hiçbir modda açılmıyor ve ses açma yaptıgımda sistem yok edildi yazıyor. 3 telefoncu baktı yazılım denedik dediler olmadı son çare sizlere sormak istedim. yardımcı olabilecek varmı kendimde elektronik teknisyeniyim uğraşmaya çalışıcam yoksa çöpe gidicek telefon.
Fastboottan rom atabilirsiniz.Romu kuruyorsa ancak yine aynı hata veriyorsa emmc zarar görmüş demektir.Eğer fastboottan rom kurmuyorsa arka kapağı açıp edl modda kurmanız gerekiyor.

Oguzhanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mı a2 lite
Konular
4
Fastboottan rom atabilirsiniz.Romu kuruyorsa ancak yine aynı hata veriyorsa emmc zarar görmüş demektir.Eğer fastboottan rom kurmuyorsa arka kapağı açıp edl modda kurmanız gerekiyor.
Teşekkürler, rom kurmak için program önerebilir misiniz, birde telefoncu arka kapağını açıp atmayı denedim almadı dedi

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Forum Kurallarımız
3.10. Konu başlıklarında kelimelerin ilk harflerinin büyük, diğer harflerin ise küçük harflerle yazılması zorunludur.
Konu başlığını düzenleyin lütfen yoksa konu kilitlenecektir

Oguzhanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mı a2 lite
Konular
4