Yardım Redmi 5 plus mi logosunda kaldı açılmıyor

• Konbuyu başlatan cawko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 3K

cawko

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
redmi5 plus
Konular
1
Merhaba arkadaşlar redmi5 plus kapandı açılmıyor mi logosunda kalıyor.Telefoncuya götürdüm yazılım atılması gerek dedi bıraktım ama yapamadı burdakiler.Yardımcı olabilirmisiniz

redmi5plussahibi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
0
merhabalar herkese.konuyu hortlatacağım ancak yeni konu açmak istemedim. aynı sorunu ben de yaşıyorum, çözüm arıyorum.

redmi 5 plus telefonum rootsuz ve stock romlu, tamamen orijinaldi. telefonumu açık bir şekilde şarja koymuştum akşam, sabah aldığımda bildirim ışığı yanıp sönüyordu, bildirim gelmiş herhalde dedim, önemsemedim. sonra şarjdan çıkarıp telefonu açmak istediğimde ekran açılmadı. bunun üzerine açma tuşuna uzun basıp restart yapmak istedim ancak bu sefer de telefon açılmadı, mi logosunda kaldı. bazen açtığımda sadece mi yazıyor, bazen de mi nin altında powered by android yazıyor. ancak hiçbir şekilde açılmıyor. nasıl çözebilirim bu sorunu?

şimdiden teşekkürler herkese

Oyla:

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Arkadaşlar aynı cihaz bende de var cihazı fastboot moduna alıp orange Fox recovery yükleyin twrp nin gelişmiş sürümü rom yüklemek için aynı yöntemleri ondada yapın ve romu yükleyin link bırakıyorum içindeki recovery.img dosyasını zipten alın ve minimal adb üzerinden yükleyin

Oyla:
Üst Alt