Yardım Redmi 5 plus kullananlar

master910

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Master
Cihazım
İphone 6
Konular
11
Lütfen yazın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gizliderviş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
LEVENT
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
1
b
Lütfen yazın

ben 4/64 global versiyon kullanıyorum.çok iyi bir telefon bence.perfonması zaten tartışılmaz.tek sıkıntısı gece kamera net çekmiyor.başka da bir sorununu görmedim.
[doublepost=1528622296,1528622030][/doublepost]
b

ben 4/64 global versiyon kullanıyorum.çok iyi bir telefon bence.perfonması zaten tartışılmaz.tek sıkıntısı gece kamera net çekmiyor.başka da bir sorununu görmedim.
Satış - -SEFA-- Mi Note 3 , Redmi 5 Plus , Redmi Note 4 satışlar devam ediyor
bu kardeşimizden almanı önerebilirim.hem satış hem destek konusunda hiç bir sıkıntı çekmezsin.

Oyla:

Biscuit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
İç İletişim Uzmanı
Konular
14
Hocam pişman olmazsın alırsan da. Google Camera ile iyi olacaktır, batarya performansı gayet iyi 2 günü çıkartabilirsin. Ekran süresi olarak da 8-10 saat gayet iyi bir rakam

Oyla:

master910

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Master
Cihazım
İphone 6
Konular
11
b

[doublepost=1528622296,1528622030][/doublepost]
Satış - -SEFA-- Mi Note 3 , Redmi 5 Plus , Redmi Note 4 satışlar devam ediyor
bu kardeşimizden almanı önerebilirim.hem satış hem destek konusunda hiç bir sıkıntı çekmezsin.

Hocam orijinal sıfır cihazmı çok ucuz geldide hepsiburadaya vb. Sitelere göre birde güvenilirmi kapıda ödeme yapsak

Oyla:

omurserap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omur
Cihazım
Mi6
Konular
56
Bugün gördüm bizim bimde 1 kutu var bin TL

Oyla:

WisdomFaith

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnanç
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
Redmi 5 Plus için (MIUI tabanlı olmayan) bataryayı çok yemeyen kaliteli bir custom ROM önerebilir misiniz? (Şu an Resurrection Remix'i indiriyorum, unlock için üç gün daha bekleyeceğim)

Oyla:

Fataldose

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergin
Cihazım
Mi 10T Pro
Meslek
Mobile Software
Konular
0
Redmi 5 Plus için (MIUI tabanlı olmayan) bataryayı çok yemeyen kaliteli bir custom ROM önerebilir misiniz? (Şu an Resurrection Remix'i indiriyorum, unlock için üç gün daha bekleyeceğim)
Hepsini denedim batarya, performans, stabilite en iyisi DotOs 2.3 official hocam. Tavsiye ederim google camera port ile kamera da efsane oluyor.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Hayır,daha doğrusu ip alınıyor şeklinde kaliyor
[doublepost=1528596168,1528596042][/doublepost]
Teşekkür ederim ilginiz için,diğer modellerde de denedikten sonra problemi netlestiririm inşallah
[doublepost=1528596351][/doublepost]
Modeme baglanamiyorum,diğer modellerde denedikten sonra netlestirecegim galiba problemi.İlginiz için tesekkurler
Wifi ağını unut deyip tekrar bağlanın sorun çözülmesi gerekir.
[doublepost=1528645348][/doublepost]
Lütfen yazın

Yaklaşık 1 ay olacak alalı ve ilk Xiaomi telefonum. N11'den 4/64 global versiyon 1.156 TL'ye aldım. İlk hafta bir sıkıntı çıkmıştı telefon kasmaya vs. başlamıştı. Forumda sorun çözülmüştü. Şuan çok memnunum. Kasma, donma vs. yok. Pil normal kullanımda 1.5-2 günü zorlar, yoğun kullanımda 1 günü çıkarıyor. MIUI arayüzü zaten muazzam. Tam ekran modu ile iPhone X gibi uygulamalarda geçiş vs. yapılabiliyor ve oldukça kullanışlı olmuş. Kamerası gündüz iyi ve benim görüşüm güzel çekimler yapıyor. Gece her telefonda olduğu gibi kumlu çekiyor. 18:9 ekran ile film vs. izlemek keyifli oluyor.

Oyla:

master910

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Master
Cihazım
İphone 6
Konular
11
master910 kardeşim, ben 3 aydır kullanıyorum. Öncelikle cihazımı;
Satış - Xiaomi Note5 PRO - Redmi 5 PLUS - Note4X - 4a vs. Sıfır-Garantili-Taksitli-Kapıda Ödemeli
Bu arkadaştan aldım. Ve bu ilk cihazımda değil, her konuda hertürlü yardımını esirgemeyen bir arkadaş kendisi.
Cihazım 3/32 siyah renk. Batarya konusunda hiçbir şekilde aramazsın eski telefonunun, uygulamalar çok yer kaplamıyor, ayrıca 2ci sim yuvası ayrıca hafıza kartı yuvası olduğu için 128 gb'a kadar yükseltebilirsin. Kamera konusunda da yukarıda bazı arkadaşların söylediği gibi kamera çok kötü değil ama çok iyi de değil, evet google camera ile biraz daha iyileşiyor. Başka kafana takılan bişey varsa sorabilirsin, ve birde hepsiburadadaki cihaza o kadar para verme kardeşim, Mkalkan21 kardeşiminde dediği gibi 4/64 versiyonundan daha pahalı ve ayrıca o paraya Redmi note 5in 4/64 ünü alırsın...

Hocam üstteki linkten nasıl aldınız güvenilirmi orijinal sıfır cihazmı kredi kartı ilemi aldınız ?

Oyla:

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 11 LE
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Hocam üstteki linkten nasıl aldınız güvenilirmi orijinal sıfır cihazmı kredi kartı ilemi aldınız ?

Master kardeşim, ben bu arkadaştan yaklaşık 4 yıldır alışveriş yapıyorum. Gerek kendime gerekse çevremdeki arkadaşlarıma birçok telefon aldım. Bazen içinden çıkamadığım problemler oldu aradım yada mesaj attım annında yardım etti, bazen cihazda bir sıkıntı oldu; abi gönder hemen halledeyim dedi ve halletti de... Diğer satıcı arkadaşlar nasıldır bilmiyorum ama Archelot kardeşim sattığı malın hertürlü arkasında olan birisi. Ben genelde nakit aldım ama kredi kartı ile alışveriş hapan arkadaşlarım da oldu. Hatta 1-2 gün içinde Redmi note 5 pro alacağım Archelot kardeşimden...

Oyla:

master910

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Master
Cihazım
İphone 6
Konular
11
Master kardeşim, ben bu arkadaştan yaklaşık 4 yıldır alışveril yapıyorum. Gerek kendime gerekse çevremdeki atkadaşlarıma

Ödeme nasıl yapılıyor peki

Oyla:
Üst Alt