Rehber Redmi 5 Plus için Miui 12.0-20.5.27 Port Rom (Kararlı 12.0 sürümü)

sali12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
canay
Cihazım
samsung galaxy
Konular
1
Merhabalar forumda yeniyim ve konuyu görmediğim için ben açmak istedim,
Aşağıda linkini vereceğim youtube kanalından izleyerek ve videonun açıklamalarından linklere ulaşarak Miui 12.0 sürümünü telefonunuza yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Redmi 5 Plus cihazıma kurulumu yaptım ve yeterince stabil çalışıyor ancak Health yani Sağlık uygulamasında sıkıntı var o sorunda güncelleme gelirse düzelir diye ümit ediyorum.
Videoyu sizinle paylaşmak istedim dediğim gibi cihazıma kurdum ve problemsiz kullanıyorum, tabi ki yinede sorumluluk size aittir sonuçta romu port eden ben değilim.

Video :
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Aşağıda linkini vereceğim youtube kanalından izleyerek ve videonun açıklamalarından linklere ulaşarak Miui 12.0 sürümünü telefonunuza yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Redmi 5 Plus cihazıma kurulumu yaptım ve yeterince stabil çalışıyor ancak Health yani Sağlık uygulamasında sıkıntı var o sorunda güncelleme gelirse düzelir diye ümit ediyorum.
Videoyu sizinle paylaşmak istedim dediğim gibi cihazıma kurdum ve problemsiz kullanıyorum, tabi ki yinede sorumluluk size aittir sonuçta romu port eden ben değilim.

Video :
Hocam rom kurmak için cihaza bl kilidini ve robot atmak zorunda mıyız? Ben root işinden fazlasıyla korkuyorum ve etrafımda da bu işlerden anlayan yok.

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
Hocam rom kurmak için cihaza bl kilidini ve robot atmak zorunda mıyız? Ben root işinden fazlasıyla korkuyorum ve etrafımda da bu işlerden anlayan yok.
Bootloader kilidini açmak zorundasınız. Rom kurduktan sonra root atma opsiyonu oluyor onu atmak zorunda değilsiniz

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37

Video :
Teşekkürler kardeşim, şu link bu portun devamı mıdır?

Son düzenleme:

sali12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
canay
Cihazım
samsung galaxy
Konular
1
Türkçe dil şeçeneği var mı?
Evet var.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler kardeşim, şu link bu portun devamı mıdır?
Olmayabilir tam olarak emin değilim ancak rom linkinde geliştiricinin adı yazıyor google da aratırsanız telegram hesabından sürekli güncelleme yayınlıyor, en son güncellemesini de yaptım sorunsuzca kullanıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eğer telefonunuzu yedeklediyseniz korkacak bişey yok aslında, en kötü ihtimalle kurduğunuz rom çok çok ufak ihtimalle uyum sağlamasa bile eski miui sürümünüze root atmak kadar basit bir şekilde geri dönebilirsiniz bununla ilgili rehberler mevcut.

mehmetserdargezer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
7
Miui 12 ye güncelleme gelince bunada gelecekmi?

sali12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
canay
Cihazım
samsung galaxy
Konular
1
Üst Alt