Çözüldü redmi 5 plus havoc rom sonrası ekran karardı

camature

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
discovery
Konular
6
havoc rom sonrası ekran karardı sorunu nasıl çözebilirim. havoc rom ve gapps yükledim sonra magisk ve reboot yaptım. şuan görüntü alamıyorum. ama bilgisayara takında tuş kombinasyonlarında tepki olduğunu fark ettim. yardım edermisiniz yedek cihazım yok

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Güç tuşu ile ses kısma tuşuna basınca Pc cihazı Adb bootloader device olarak görüyormu hocam Ya Com Port olarakmı görüyor ?

camature

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
discovery
Konular
6
Güç tuşu ile ses kısma tuşuna basınca Pc cihazı Adb bootloader device olarak görüyormu hocam Ya Com Port olarakmı görüyor ?
sesi duyuyorum ama port olarak görüp görmediğini nasıl anlayabilirim? aygıt yöneticisinden mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
görüp görmediğinden emin değilim stock rom deniyorum

Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Merdanov hocam cihazınızın EDL moduna düştüğünü varsayarak com port yazmış hocam ama cihazınız EDL'de deği. FAstboot modunda bağlanmış. Şu anda cihazınızın ekranında tamirci mitu ve fastboot yazısı olması gerekli. Hiç bir şey görünmüyorsa ya ekranınız arızalanmıştır ya da tyüklediğiniz romda fastboot görüntüsü boşaltılmıştır. Eklediğiniz SS'lerden sonra ne oldu? Stock rom yüklendi mi?

camature

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
discovery
Konular
6
Merdanov hocam cihazınızın EDL moduna düştüğünü varsayarak com port yazmış hocam ama cihazınız EDL'de deği. FAstboot modunda bağlanmış. Şu anda cihazınızın ekranında tamirci mitu ve fastboot yazısı olması gerekli. Hiç bir şey görünmüyorsa ya ekranınız arızalanmıştır ya da tyüklediğiniz romda fastboot görüntüsü boşaltılmıştır. Eklediğiniz SS'lerden sonra ne oldu? Stock rom yüklendi mi?
merhaba rom yüklemesi tamamlandıktan sonra yeniden başlat dediğimde ekran gelmemeye başladı fastboot ekranı görünmüyor. rom ile ekran arızalanması mümkünmüdür? işlem uzun sürdü iptal ettim. danışmadan tekrar harekete geçmek istemedim.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
merhaba rom yüklemesi tamamlandıktan sonra yeniden başlat dediğimde ekran gelmemeye başladı fastboot ekranı görünmüyor. rom ile ekran arızalanması mümkünmüdür? işlem uzun sürdü iptal ettim. danışmadan tekrar harekete geçmek istemedim.
Stock rom yüklenmesine rağmen fastboot ekranı gelmemesi maalesef aklıma ekran sorununu getiriyor hocam. Rom yüklerken ekranda kalıcı lekeler, ghost touch, ekran yanması vb. sorunlar duymuştum ama ekranın böyle tamamen gitmesini daha önce duymadım. Umarım siziz başınıza gelmemiştir. Tecrübeli arkadaşlar da konunuzu gördüklerinde fikirlerini belirteceklerdir.

camature

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
discovery
Konular
6
Stock rom yüklenmesine rağmen fastboot ekranı gelmemesi maalesef aklıma ekran sorununu getiriyor hocam. Rom yüklerken ekranda kalıcı lekeler, ghost touch, ekran yanması vb. sorunlar duymuştum ama ekranın böyle tamamen gitmesini daha önce duymadım. Umarım siziz başınıza gelmemiştir. Tecrübeli arkadaşlar da konunuzu gördüklerinde fikirlerini belirteceklerdir.
henüz stock rom yüklemedim şuan deniyorum. sona doğru yaklaştı clean all seçeneğinde deniyorum umarım olur. yedek cihazım yok ünide açıldı rezil olucaz

camature

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
discovery
Konular
6
aslında gerçekten yardıma ihtiyacım var şehirdışında öğrenciyim ve telefonsuz olarak kaldım. en azından birileri bana oluşan durumu açıklayabilir mi? neyle karşılaştığımı bilmek için size zahmet

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Stock rom attığınızda sonuç ne oldu?