Haber Redmi 5 Plus Global Rom

elifednah

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hande
Cihazım
mi 5 prime
Konular
17
Global kararlı romu kurdum ama hiç memnun değilim,
ŞARJ süresi bariz düştü ve takılmalar yaşıyorum
Yazılımı yeniden flashladım format attım yok Çin romunda yaşamadım bunları.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben her zaman Çin romu ile kullanılması taraftarıyım ama alıcı global kararlı rom istiyor her zaman.

Kardeşim Çin kararlı kullanıyor oldukça memnun. Globala geçmeye gerek duymadı

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Miles47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
K20 pro 8/128
Konular
1
Redmi 5 ve Redmi 5 Plus ikisi de satılacak mı? Bir de cihazlar Global Version mu?
btk daki surec tamamlanir tamamlanmaz zaten global versiyon olarak satisa cikar hocam simdiye kadar ithalatci garanti firmanin cin romuyla cihaz sattigini duymadim sahsen

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eP_362

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 4 Prime
Konular
0
btk daki surec tamamlanir tamamlanmaz zaten global versiyon olarak satisa cikar hocam simdiye kadar ithalatci garanti firmanin cin romuyla cihaz sattigini duymadim sahsen

ROM'u sormadım hocam. Cihazın global olup olmadığını sordum. Yani Band 20 destekli model mi değil mi diye sordum.
Global ROM ve Global Version farklı şeyler.

Miles47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
K20 pro 8/128
Konular
1
ROM'u sormadım hocam. Cihazın global olup olmadığını sordum. Yani Band 20 destekli model mi değil mi diye sordum.
Global ROM ve Global Version farklı şeyler.
afedersiniz hocam yalnis anlamisim kusura bakmayin o zaman

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Redmi 5 ve Redmi 5 Plus ikisi de satılacak mı? Bir de cihazlar Global Version mu?
BTK'dan geçip garantili satılan Xiaomi telefonların Türkiye'de global sürümleri satılıyor. Ben aksini henüz görmedim.
Redmi 5 plus satışa sunulacak o kesin ama Redmi 5 hakkında bilgim yok. Ama büyük ihtimalle o da satılacaktır fiyatı biraz daha uygun olduğu için.

huseyinos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Memur
Konular
7
Ben her zaman Çin romu ile kullanılması taraftarıyım ama alıcı global kararlı rom istiyor her zaman.

Kardeşim Çin kararlı kullanıyor oldukça memnun. Globala geçmeye gerek duymadı

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesinlikle katılıyorum.
Eu betaya geçeceğim

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 11 LE
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Öncelikle, bootloader kilidini açmadan xiaomitools ile fastboottan rom kurulabiliyor, konuları forumda mevcut. Archelot kardeşimden ilk cihazım değil bu, daha önceki cihazlarım hemen gelsin diye, bootloader kilitlerini açtırmadan istemiştim. Ama sağolsun bu sefer bootloader ını açmış...
[doublepost=1518330524,1518330235][/doublepost]Redmi 5 ve 5 plus eğer hindistanda üretilmeye başlarsa global sürümü çıkar. Dünya genelinde henüz redmi 5 ve 5 pkusun global sürümü çıkmadı diye biliyorum..

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Öncelikle, bootloader kilidini açmadan xiaomitools ile fastboottan rom kurulabiliyor, konuları forumda mevcut. Archelot kardeşimden ilk cihazım değil bu, daha önceki cihazlarım hemen gelsin diye, bootloader kilitlerini açtırmadan istemiştim. Ama sağolsun bu sefer bootloader ını açmış...
[doublepost=1518330524,1518330235][/doublepost]Redmi 5 ve 5 plus eğer hindistanda üretilmeye başlarsa global sürümü çıkar. Dünya genelinde henüz redmi 5 ve 5 pkusun global sürümü çıkmadı diye biliyorum..
Hocam tam bilmemek ile beraber global sürümlerin satışa çıktığını söylediler. Çünkü bi kaç satıcı arkadaş global sürüm istettidiğini ve satacağını söyledi. Yurt dışı alışveriş işlerine hakim olmadığım için doğru mu yalan mı bilemiyorum.

eP_362

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 4 Prime
Konular
0
Global version satışta şu an, honorbuyda var. Hong Kong'ta globaller satışta görünüyor:

Üst Alt