Yardım Redmi 5 Plus Fastboot Ekranında Kalıyor

erkol68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Derviş
Cihazım
Mi5
Konular
2
Merhabalar,
Redmi 5 Plus telefonum durduk yere açtığımda Fast Boot ekranında kaldı.

Bende telefonun Bootloder kilidi, USB debugging ve geliştirici seçenekleri kapalı olması nedeniyle Tes Point yöntemi ile MiFlash ile Room atmama rağmen hiçbir değişiklik göstermedi. Telefonu açtığımda yine Fastboot ekranı geliyor. Ses + power tuşuna bastığımda Miui ekranında kalıyor. Sokağa çıkma yasağı olması da teknik servise götüremedim. 2 gündür uğraşıyorum ne yaptıysam yapamadım. Yardımınız bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

erkol68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Derviş
Cihazım
Mi5
Konular
2
Merhabalar,
Redmi 5 Plus telefonum durduk yere açtığımda Fast Boot ekranında kaldı.

Bende telefonun Bootloder kilidi, USB debugging ve geliştirici seçenekleri kapalı olması nedeniyle Tes Point yöntemi ile MiFlash ile Room atmama rağmen hiçbir değişiklik göstermedi. Telefonu açtığımda yine Fastboot ekranı geliyor. Ses + power tuşuna bastığımda Miui ekranında kalıyor. Sokağa çıkma yasağı olması da teknik servise götüremedim. 2 gündür uğraşıyorum ne yaptıysam yapamadım. Yardımınız bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar, uğraşmalarım sonucunda resimde ki gibi yüklendi yazısı geliyor. Telefonu açtığımda yine fastboot ekranı geliyor. Lütfen yardım ediniz.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    12,2 KB · Görüntüleme: 24

zautopilot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FAHRETTİN
Cihazım
redmi 5 pllus