MIUI 11 Redmi 5 Plus Eu Stabil 11.0.3.0 OEGCNXM V11 8.1 Kurulum

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bilmediğim için soruyorum hocam. Şimdi bende Genom kernel var. Bu güncellemeyi otadan (aslında twrp'den) sadecw install yapıp güncellediğimizde stock kernel mi oluyor yoksa genom kalıyor mu? Root gidiyor mu mesela? Spectrum Mod var o gidiyor mu? Gerçekten fikrim yok bu konuda ve sormak istedim

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sisteme gömülü şeyler olduğu için gidecektir. Ben her yüklem öncesi 4wipe yapar, sonra sırası ile rom+cam2api+merkezi saat+magisk +spectrum 1 2 3 flashliyor ve yeniden başlatıyorum

Son düzenleme:

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Sisteme gömülü şeyler olduğu için gidecektir. Ben her yüklem öncesi 4wipe yapar, sonra sırası ile rom+cam2api+merkezi saat+magisk +spectrum 1 2 3 flashliyor ve yeniden başlatıyorum
Anladım hocam. Her ne şekilde olursa olsun gerekli olmasının yanı sıra temiz kurulumun her zaman için en iyi seçenek olduğunu söylüyorsunuz. O zaman ben en iyisi bir süre daha kalayım. Yedek vs. gerçekten uğraştıracak çünkü ve şuanlık 11.0.2'de kalmak daha mantıklı gibi geldi. En azından kendim için. Bir sorum olursa yine problem olmazsa size sormak isterim hocam. Teşekkürler

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Ben yapabilirsem yarın ota güncellemesini yapıp bi göz atacağım

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Arkadaşımın teline yuklemistim ota güncelleme gelmiş şimdi indirmiş yapamiyomus offical twrp yüklü depolama 0MB sorunu var napabilirim temiz kurulum yapıp yuklemistim yardımcı olur musunuz her seferinde cihazı sıfırlayıp mi yükleme yapicam kendi note 6 pro cihazimda başıma bu gelmedi.

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Arkadaşımın teline yuklemistim ota güncelleme gelmiş şimdi indirmiş yapamiyomus offical twrp yüklü depolama 0MB sorunu var napabilirim temiz kurulum yapıp yuklemistim yardımcı olur musunuz her seferinde cihazı sıfırlayıp mi yükleme yapicam kendi note 6 pro cihazimda başıma bu gelmedi.
Konudaki Orangefox TWRP ile yüklemeyi deneyin

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Konudaki Orangefox TWRP ile yüklemeyi deneyin

Teşekkürler yarın deneyip geri bildirim yaparım birde sadece orangefox twrp yüklediğimde depolama sorunu çözülür mü yoksa ek olarak temiz kurulum yada format data yapmam gerekir mi

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Teşekkürler yarın deneyip geri bildirim yaparım birde sadece orangefox twrp yüklediğimde depolama sorunu çözülür mü yoksa ek olarak temiz kurulum yada format data yapmam gerekir mi
Orangefox'da Stock TWRP'de olan sorunlar yok hocam. (en azından ben yaşamadım) Sizde de sorun olacağını zannetmiyorum. Yine de bi deneyin siz

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Konudaki iki sürümünden birini yükleyin. Fastboot ile yüklerseniz hafızayı görmek için format data yapmanıza gerek kalmaz. İkinci yöntemle yükleyin yada sdcard ile birinci yöntemle yükleyin

alimali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ne?
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Çok detay bir soru olacak ama anlık bağlantı hızını gösteren kısım kaç saniyede yenileniyor? Stock olanda 5 saniyeydi, Mi Room kurdum 1 saniye, EU Romda durum ne?

Üst Alt