Yardım Redmi 5 plus ekran dokunmatik sorunu

haknly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan Atila
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
6
Yaklaşık 1 yıldır xiaomi redmi 5 plus kullanıyorum. Son 2 aydır ekranın dokunmatiği ile ilgili sıkıntı yaşıyorum. Normal bir şekilde kullanırken ekranda basmadığım yerlerde algılama oluyor ve ekran temiz olsa dahi bu yaşanıyor. Ekranı kapatıp açmadan imkani yok geçmiyor. Her gün en az 20 kere yaşıyorum. Lütfen yardımcı olun. Delta garantisi daha bitmedi, garantiye göndersem sonuç alır mıyım ?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Yaklaşık 1 yıldır xiaomi redmi 5 plus kullanıyorum. Son 2 aydır ekranın dokunmatiği ile ilgili sıkıntı yaşıyorum. Normal bir şekilde kullanırken ekranda basmadığım yerlerde algılama oluyor ve ekran temiz olsa dahi bu yaşanıyor. Ekranı kapatıp açmadan imkani yok geçmiyor. Her gün en az 20 kere yaşıyorum. Lütfen yardımcı olun. Delta garantisi daha bitmedi, garantiye göndersem sonuç alır mıyım ?

Cihazınızdaki problem ile ilgili forumumuzda ufak bir araştırma yaparsanız bu sorun ile ilgili bir çok cihaz kullanıcısının bu problemi yaşadığını ve neler yaparak bunu çözdükleri ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kısaca cevap servise garanti dolmadan başvuru yapmanızı tavsiye ederim.

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba ,

Cihazınızı servisimize anlaşmalı olduğumuz Mng ve Yurtiçi kargo ile ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Ürününüzün teknik incelemesi sağlandıktan sonra , konu hakkında sizlere yardımcı olunacaktır.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Yasinnx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
0
Merhaba ,

Cihazınızı servisimize anlaşmalı olduğumuz Mng ve Yurtiçi kargo ile ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Ürününüzün teknik incelemesi sağlandıktan sonra , konu hakkında sizlere yardımcı olunacaktır.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis
Ben ek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben delta serviste ekranı değiştim fakat bazen dokunmatik okumuyor güç tuşuyla kapatıp açıyorum okuyor ekranı tekrar değişsek sorun olur mu

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Ben ek

Ben delta serviste ekranı değiştim fakat bazen dokunmatik okumuyor güç tuşuyla kapatıp açıyorum okuyor ekranı tekrar değişsek sorun olur mu
Ben Delta'da değil de özel bir teknik serviste yaptırdım ekranı, dokunmatik sorunu oluyor benimkinde de. Donanımsal bir şey, mutlaka ekran değişmesi gerekiyor. Yollarsanız yeniden yapmak zorundalar (ücretsiz).

Yasinnx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
0
Ben Delta'da değil de özel bir teknik serviste yaptırdım ekranı, dokunmatik sorunu oluyor benimkinde de. Donanımsal bir şey, mutlaka ekran değişmesi gerekiyor. Yollarsanız yeniden yapmak zorundalar (ücretsiz).

Garanti süresi doldu ama hala yapmazlar sanırım aradan geçti bayağı

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174

Ekranın tamirinden sonra 6 (sadece ekranın) garantisi devam eder. Henüz 6 ay geçmediyse tekrar yollayabilirsiniz.

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0

Merhaba,

Cihazın garanti süresinin bitmiş olması durumunda sizlere ücret karşılığında yardımcı olabiliriz. Fakat daha önceden servis noktasına yönlendirdiğinizi ve ekran değişimi yapıldığını ilettiğinizi görüntülüyorum.

Gerekli incelemeleri sağlayabilmemiz için cihazınızın IMEI numarasını yada 6 haneli servis formunuzu iletmeniz doğrultusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

Üst Alt