Yardım Redmi 5 plus dokunmatik sorunu

GodLike

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Redmi 5P
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi.eu
Telefon Modeli
Redmi 5 Plus
Bootloader Kilidi
Açık
Telefon bazen algılamıyor.Dokunuyorum işlemiyor.Eu rom, masik rom ve pixel exprience romlarında denedim aynı.Telefonun garantisi yok custom rom yüklediğim için.Fakat telefona touch screen repair programını yüklediğimde neredeyse hiç bu sorunla karşılaşmıyorum.Nasıl bu sorunu çözebilirim?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bu konuyla ilgili çok konu açıldı, genelde sorun donanımsal çıktı. Custom rom yüklediğin için garanti dışı kaldığını düşünüyorsan global rom yükle servise ver. Cihazın çin sürümü ise zaten bootloader kilidi açıktı çin sürümü cihazıma global rom yüklemiş satmışlar bana ben açmadım dersin

Oyla:

GodLike

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Redmi 5P
Konular
3
Bu konuyla ilgili çok konu açıldı, genelde sorun donanımsal çıktı. Custom rom yüklediğin için garanti dışı kaldığını düşünüyorsan global rom yükle servise ver. Cihazın çin sürümü ise zaten bootloader kilidi açıktı çin sürümü cihazıma global rom yüklemiş satmışlar bana ben açmadım dersin
Stock rom yükleyemedim.Miui sitesinden indirdim.Öbür romlar gibi flashlayınca olmadı.Ayrıca telefonda twrp yüklü orjinal recoverye dönüp vermem gerekiyor değil mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonu hepsiburada dan aldım.
dediğiniz gbi yapsam alırlar mı ?

Tamam hallettim stock tom yükledim bootloaderi de kilitledim konu kitlenebilir

Son düzenleme:
Oyla:

Yusuf özgür

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Özgür
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
17
Stock rom yükleyemedim.Miui sitesinden indirdim.Öbür romlar gibi flashlayınca olmadı.Ayrıca telefonda twrp yüklü orjinal recoverye dönüp vermem gerekiyor değil mi?

Telefonu hepsiburada dan aldım.
dediğiniz gbi yapsam alırlar mı ?

Tamam hallettim stock tom yükledim bootloaderi de kilitledim konu kitlenebilir

mi flash ile Stock rom yüklerseniz sorunuz ortadan kalkar ve garantiye yollaya bilirsiniz bende o sorun çok nadir yaşandı şuan hic bir sekilde olmuyor çözümünü bende şuan bilmiyorum ama donanımsal olsa bende yapmazdı geri düzelmezdi diye düşünüyorum

Oyla:
Üst Alt