Yardım Redmi 5 Plus Dokunmatik Sorunu

cagricm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağrı
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Elimde redmi 5 plus var yaklaşık 1.5 senedir dokunmatik sıkıntısı var.Ekran birden donuyor bişeye basamıyorum filan.Yazın garantiye gitti geldi sorun devam ediyor.Bazı yerlerde Miui10da düzeliyor demiş Miui10 yükledim hâlen aynıydı.Bu sorunu yaşamış düzeltmiş olan varmı.İnternetten ekran alsam taksam düzelir mi?

zautopilot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FAHRETTİN
Cihazım
redmi 5 pllus
Konular
0
bende de aynı problem var Eu rom kullanıyorum. hangi romu kullanıyorsunuz

zautopilot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FAHRETTİN
Cihazım
redmi 5 pllus
Konular
0
miui 11 e geçtikten bir süre sonra başladı bende, haftasonu birkaç rom deneyeceğim yazılımsal bir problem mi diye, buradan güncelleme paylaşırım

cagricm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağrı
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
miui 11 e geçtikten bir süre sonra başladı bende, haftasonu birkaç rom deneyeceğim yazılımsal bir problem mi diye, buradan güncelleme paylaşırım
eyvallah sağolasın yazarsın düzelirse

zautopilot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FAHRETTİN
Cihazım
redmi 5 pllus
Konular
0
miui 10'a dönüş yaparken hard brickledim telefonu, sonrasında test point metodu ile 4 saat uğraştım ve en güncel global fastboot sürümünü flashladım (11.0.2 olması lazım) şimdilik beni uyuz eden ekran donmaları gitti, gayet stabil çalışıyor ama performans düşük haliyle, yine de donmasından iyidir

cagricm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağrı
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
miui 10'a dönüş yaparken hard brickledim telefonu, sonrasında test point metodu ile 4 saat uğraştım ve en güncel global fastboot sürümünü flashladım (11.0.2 olması lazım) şimdilik beni uyuz eden ekran donmaları gitti, gayet stabil çalışıyor ama performans düşük haliyle, yine de donmasından iyidir
Ben nasıl yapabilirim YouTubeda bi videosu filan varmı birde telefonun imeisi filan gidiyormu bazı rom değişikliklerinde oluyormuş sanırsam.Ve sıkıntı halen varmı şuan?

1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
19
Bende Redmi 5 Plus Kullanıyorum Telefondan İnanılmaz Memnundum Ki Hayla Çok İyi Olmasada Elinden Geleni Yapıyor. Ama Miui 11 Cihazın Fişini Çekmeye Yönelik Bir Hamleydi Yükledikden Sonra Sorunlar Peşimden Ayrılmadı Öncelikle Arkadaşın Sorunu Gibi Dokunmatik Sorunu Sonra Canımı En Çok Sıkan Tam Ekran Hareketlerinin Kasması Ve Ben Cast Özelliğini Aktif Olarak Kullanıyordum Smart TV Üzerinden Ama Bu Miui 11.0.2 De Bu Özellik Çalışmıyor Saçma Bir Şekilde. Hocam Bu Arada Bu Anlattıklarımın Ve Dokunmatik Sorununun Çözümü Olduğunü Sanmıyorum.

Üst Alt