Yardım Redmi 5 plus da cloud sorunu

ofermod

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ofermod
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.0.4.0
Telefon Modeli
Redmi 5 plus
Bootloader Kilidi
Kapalı
Son mesajı en başa ekliyeyimki insanlar sorunun ne olduğunu görsün.aşağıda forumdaki arkadaşların söyledikleri yöntemler var fakat hiçbiri işe yaramıyor.yardımlarınızı rica ederim.Bahsettiğim uygulamaların tüm izinleri açık durumdadır.

"Redmi 5 plus kullanan arkadaşlar herhangi bir cloud uygulamasına otomatik yüklemeyi nasıl aktif hale getirdiğinizi söyleyebilir isiniz? Ben uygulamaya girmediğim sürece tüm izinleri aktif olmasına rağmen upload yapmıyor. Daha dün aldığım telefonu değiştiricem sanırım. "

Herkese selamlar,

Dün itibariyle Redmi 5 plus kullanmaya başladım. Fakat uygulamalarda bir tutarsızlık söz konusu.Örneğin arka planda çalışmasına izin verdiğim uygulamaya giriş yapmadığımda aktif hale gelmiyor.Örnek vermek gerekirse fotoları otomatik olarak atmasını istediğim mega cloud uygulamasına girmedikçe fotolar upload olmuyor.

Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

NOT: arka planda çalışmaya izinli 7 adet uygulama: WhatsApp, Facebook, Messenger, Instagram, Mega cloud, Mail uygulaması, SwiftKey

Son düzenleme:

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
senkronizasyon u açın

Oyla:

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Herkese selamlar,

Dün itibariyle Redmi 5 plus kullanmaya başladım. Fakat uygulamalarda bir tutarsızlık söz konusu.Örneğin arka planda çalışmasına izin verdiğim uygulamaya giriş yapmadığımda aktif hale gelmiyor.Örnek vermek gerekirse mailin içine girmedikçe gelen mailleri göremiyorum veya fotoları otomatik olarak atmasını istediğim mega cloud uygulamasına girmedikçe fotolar upload olmuyor.

Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

NOT: arka planda çalışmaya izinli 7 adet uygulama: WhatsApp, Facebook, Messenger, Instagram, Mega cloud, Mail uygulaması, SwiftKey
Bildirim gelmesini istediğiniz uygulamalara ayarlar/izinler/diğer izinler/arka planda başlat ve otomatik başlatma seçeneğine aktif edip dener misiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mail.
senkronizasyon u açın
My mail uygulamasını kullanıyorum senkronizasyon kapalı olduğu halde mailler geliyor!?

Oyla:

ofermod

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ofermod
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
2
senkronizasyon u açın

Merhaba.maalesef herhangi bir değişiklik olmadı.

Merhaba, maalesef işe yaramıyor.zaten belirli
Bildirim gelmesini istediğiniz uygulamalara ayarlar/izinler/diğer izinler/arka planda başlat ve otomatik başlatma seçeneğine aktif edip dener misiniz?

Mail.

My mail uygulamasını kullanıyorum senkronizasyon kapalı olduğu halde mailler geliyor!?
uygulamalara arka planda çalışma yetkisi verdim.mail bazen gözüküyor ekranda bazen gözükmüyor.gelsede bildirim sesi ve ışığı aktif olarak işaretleme rağmen göremiyorum.işim gereği cloud ve mail kullanımım çok önemli fakat ne yaparsam yapayım maalesefki çektiğim fotoyu ben uygulamaya girmediğim sürece upload edemedim.

Oyla:

ofermod

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ofermod
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
2
arkadaşlar herhangi bir cloud programında bütün izinleri vermeme rağmen yinede otomatik upload yaptıramadım.mega,yandex, degoo hepsindede tüm izinler aktif olmasına rağmen foto çektiğimde mutlaka uygulamayı açmam gerekiyor.aksi takdirde upload yapmıyor.bunun çözümünü bilen var mı?

Oyla:

ofermod

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ofermod
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
2
Redmi 5 plus kullanan arkadaşlar herhangi bir cloud uygulamasına otomatik yüklemeyi nasıl aktif hale getirdiğinizi söyleyebilir isiniz? Ben uygulamaya girmediğim sürece tüm izinleri aktif olmasına rağmen upload yapmıyor. Daha dün aldığım telefonu değiştiricem sanırım.

Oyla:
Üst Alt