Rom Redmi 4x Miui 10 Global Sürüm

Devadam10

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Zafer
Cihazım
Redmi Note 4X
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Bu sürüm zaten +10 gün önce dağıtılmadı mı?

exelans

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
hakan
Cihazım
Redmi 4x
Bu rom bazi kullanicilara rastgale gonderilmistir.herhangi bir sorun yok ise butun herkesin kullanimina sunulacaktir.ben indirdim ama telefonumu yedekleyemedigim icin henuz yuklemedim, yarin romu kurar bir sikinti var ise bildiririm.

TRansalp_45

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Gökhan
Cihazım
redmi 4 x
Yukarıdaki linkten güncelleme dosyasını indirdim, telefonun indirilenler kısmından depolamaya yani dosyalarıma taşıdım. Daha sonra ayarlar\ telefon hakkında \ sistem güncelleme kısmından sağ üst köşede seçenekleri açtaım ve ardından güncelleme paketini seçin'e bastım , dosya yöneticisi içinden indirdiğim zip dosyasını seçtim ama olması hata veriyor. Acaba uygulama şekli yanlış mı nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Post automatically merged:

Yukarıdaki linkten güncelleme dosyasını indirdim, telefonun indirilenler kısmından depolamaya yani dosyalarıma taşıdım. Daha sonra ayarlar\ telefon hakkında \ sistem güncelleme kısmından sağ üst köşede seçenekleri açtaım ve ardından güncelleme paketini seçin'e bastım , dosya yöneticisi içinden indirdiğim zip dosyasını seçtim ama olması hata veriyor. Acaba uygulama şekli yanlış mı nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Screenshot_2018-12-01-18-45-15-375_com.android.updater.png

Son düzenleme:

exelans

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
hakan
Cihazım
Redmi 4x
Sistem guncelleyiciden banada hata verdi, twrp den flashladim...isterseniz bir kaç gün bekleyin otadan güncelleme gelecektir.

Son düzenleme:

Mustafa12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Michael
Cihazım
Redmi4x
Sistem guncelleyiciden banada hata verdi, twrp den flashladim...isterseniz bir kaç gün bekleyin otadan güncelleme gelecektir.
Bu twrpden bende flashlayımmı diyorum ama birdahaki güncelleme de hata verir mi unofficial paket olduğu için gerçi cihaz rootlu ama?
Full rom pack indirecez bide
Performans batarya ne farkı var benim telefon bazen mal mal donuyor yukleyimmi acaba şimdi yukleyecem ama sonra bide hemen yarın gelmesin güncelleme

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

exelans

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
hakan
Cihazım
Redmi 4x
Bu rom xiaominin paylaştığı orijinal rom, güncelleme alırken sıkıntı olacağını sanmıyorum..bende unofficial diye bir hata vermedi sadece betadan kararlı sürüme geçirmediği için flashladim.2 gündür kullanıyorum gayet akici, batarya performansı da çok iyi şu an 8 saate yakın ekran süresi aldim sarjimda %21.bir sıkıntı görmedim sadece tema çince ve bölge çin seçili degismiyor, başkada bir problem yok.

merlot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Nurat
Cihazım
Redmi 4X
son güncelleme ile sadece uygulamalara görsel makyaj eklenmiş hiç beğenmedim
ses açma kısma tuşuna bastığımda eskiden ilk zil ses ayarı çıkardı şimdi müzik ayarı çıkıyor
ayarlardan kurcaladım ama bulamadım bunu değiştirmenin bir yolu var mıdır

birde arkadaşlar tekrar miui 9 yüklenir mi
yüklenirse hangi işlemler yapılmalı botl kilidi kapalı

Screenshot_2018-12-11-18-21-57-638_com.android.chrome.png

exelans

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
hakan
Cihazım
Redmi 4x
Ses ayar sıralaması için bir ayar yok maalesef.Rom değişikliği için otayı deneyebilirsin.redmi 4x lerde antirollback olayi yok diye biliyorum.mi flashla fastboot rom kurabilirsin, yada Xiaomi tool kullanarak rom kurabilirsin.Bunlarin anlatimlari forumda mevcuttur.Her türlü olabilecek olumsuzlaga karşı bootloader kilidin açık olsun.

Üst Alt