Yardım redmi 4x ekran kırıldı

entegre58

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
uğur
Cihazım
redmi 4x
Konular
1
arkadaşlar merhaba telefonumun ekranı kırıldı ve bilgisayara bağlayıp içindeki dosyalara ulaşmam lazım kilit ekranını geçtim parmak izide çalışıyor buraları geçtim ama daha ileri nasıl gitmem lazım eskide uğraşmıştım telefonun ekranı nı bigisayara yansıtıyordum ama bu cihazda hangi program ile yapabilirim bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
arkadaşlar merhaba telefonumun ekranı kırıldı ve bilgisayara bağlayıp içindeki dosyalara ulaşmam lazım kilit ekranını geçtim parmak izide çalışıyor buraları geçtim ama daha ileri nasıl gitmem lazım eskide uğraşmıştım telefonun ekranı nı bigisayara yansıtıyordum ama bu cihazda hangi program ile yapabilirim bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Twrp varmıydı

Oyla:

entegre58

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
uğur
Cihazım
redmi 4x
Konular
1
Ne tür bir veriye ihtiyaç var içinden PC ye bağlayınca içine ulaşılabilir halde mi

telefondaki notlarım,fotoğraf,video,whatsaap bilgilerine ulaşmam lazım bilgisayara bağlayınca bigisayarım sekmesinde redmi 4x olarak görüyorum ama içi boş çıkıyor telefondan izin vermem gerekiyor ama ezbere nereden açmam gerekiyor onuda bulamadım.

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
telefondaki notlarım,fotoğraf,video,whatsaap bilgilerine ulaşmam lazım bilgisayara bağlayınca bigisayarım sekmesinde redmi 4x olarak görüyorum ama içi boş çıkıyor telefondan izin vermem gerekiyor ama ezbere nereden açmam gerekiyor onuda bulamadım.

Ezbere yapmak zor olacaktır.Ekrana görüntü yansıtan programlar mevcut ama onun içinde geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklamayı açmak lazım.Veya wlan menüsü içinde kablosuz ekran aktarımı mevcut oradan ulaşabilirsiniz.

Benim size tavsiyem içindeki bilgiler bu kadar önemli ise cihazın ekran fiyatı uygunmuş yeni ekran takmanız olacaktır.

Oyla:

idefix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
metin
Cihazım
mi 8 lite
Meslek
teknik servis
Konular
0
İstanbul'da iseniz elimde ekran mevcut

Oyla:

entegre58

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
uğur
Cihazım
redmi 4x
Konular
1
İstanbul'da iseniz elimde ekran mevcut
malesef sivas tayım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ezbere yapmak zor olacaktır.Ekrana görüntü yansıtan programlar mevcut ama onun içinde geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklamayı açmak lazım.Veya wlan menüsü içinde kablosuz ekran aktarımı mevcut oradan ulaşabilirsiniz.

Benim size tavsiyem içindeki bilgiler bu kadar önemli ise cihazın ekran fiyatı uygunmuş yeni ekran takmanız olacaktır.

dediğiniz mantıklı yeni bir ekran alayım en iyisi buda bana ders olsun ayarlarını artık pc ye takınca direk dosyaları görecek şekilde ayarlayacam .teşekkürler

Oyla:
Üst Alt