[REDMI 1S] MIUI V6 V5.3.6 [ÇOKLU DİL] [UNOFFICIAL]

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
RE: [REDMI 1S][BETA] MIUI V6 By Syhost [UNOFFICIAL]

@Zizifos
ben 26 versiyon u kullanıyorum. yaklaşık 3 aydır 2 adet red rice a yükledim en küçük sorun yaşamadık...

note u arkadaşıma verince bunla devam ediyorum doğal olarak.
26 versiyon,  aslına bakarsak sorunum yok. ben çok fazla tlf ile görüşen veya sürekli tlf da birşeyler yapan biri değilim. sadece zorunlu iletişim ve sabit tlf a göre daha ucuz ve kolay bir iletişim olması sebebi ile masamda tutuyorum. cep tlf larının ücret tarifesi şuan sabit tlf a göre çok daha ucuz. birde istediğin yere götürülebilmesi de yanında eşantiyon gibi kalıyor. telekom firmamız son dönemde kapattırılan sabit hatlar sebebi ile kapanyaları giderek çeşitlendiriyor. ama sonuç pek değişmicek. gsm firmalarının maliyetleri düştükçe kablosuz/mobil  iletişim doğal olarak 1 numara olmaya da devam edecek.

şuan kullandığım 6589t işlemcili tlf um eski s.genoa tlf umdan en büyük üstünlüğü;
a) ekran boyutu
b) eklenebilir veya düzenlenebilir yazılım/os yapısı
c) istenmeyen tlf ve sms ler için kara liste oluşumu benim açımdan vaz geçilmez hale geldi.

sürekli tlf ile iletişim kuran veya mobil uygulamalar ile sohbet noktalarında olan veya olmak isteyen biri değilim. işim ve ilgim  müsade etmiyor.

26 versiyon da sorunum yok. miui nin tema yapılandırması ile default temaya göre daha performanslı vede göze de hoş gelen bir hale getirdim

4.4 ü istemem veya beklememin en büyük sebebi; birçok yerde kullandığım cpu modelinde bile daha performanslı vede kararlı çalışdığını söylemeleri. tlf umun şuan ki kullanım şeklime göre performansı fazlası ile yeterli bana
4.7 inch boyutu - ağırlığı ile de taşıma sorunu olmayan bir tlf benim açımdan

note u satın aldığım kişi, alternatif tlf modelleri önerirken demişti... filan model çok daha yüksek performanslı vs vs vs...
dedim ki; güzel de ben o performansı hangi amaç ile kullanacağım ?

yani şuna benziyor olay. son model ferrarim var ama istanbul ara sokaklarında 30-40km den fazla hız yapamıyorum  :)

kullanmıcan performansa sahib olmanın maksadını bir türlü anlayamayan biriyim.

herkese sorunsuz günler dileği ile

Zizifos

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Servet
Cihazım
Mi 5
Konular
9
RE: [REDMI 1S][BETA] MIUI V6 By Syhost [UNOFFICIAL]

Konu güncellenmiştir. Lütfen Redmi 1 ile bu romları denemeyiniz. 

Romlar sadece Redmi 1S içindir.

Üst Alt