Soru Redmi 13 pro 5g vs a55

coskan97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Coşkan kurt
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
5
Merhaba arkadaşlar redmi note 13 pro 5g ile a55 arasinda kaldim karar veremiyorum fikriniz ve onerilerinizi bekliyorum oyun oynamıyorum sadece sosyal medya

coskan97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Coşkan kurt
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
5
öyle müthiş bir fark yok aralarında bence
Yani evet ama sen olsan ne alırdın mesela onerin ya da fikrin nedir bir haftadir düşünüyorum isin icinden çıkamadım, 3 telefonum hep redmi serisi 9 10 ve 11 pro kullandim farklılık ta istiyorum açıkçası biraz ama cikamadim isin icinden

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Yani evet ama sen olsan ne alırdın mesela onerin ya da fikrin nedir bir haftadir düşünüyorum isin icinden çıkamadım, 3 telefonum hep redmi serisi 9 10 ve 11 pro kullandim farklılık ta istiyorum açıkçası biraz ama cikamadim isin icinden

ben hiç bir zaman mi serisinden şaşmadım. redmi bana göre değil şuan mi 13 var elimde boyut tercihi ile bunu aldım gayeet güzel kibar telefon performans konusunda da iyi

şimdi üsteki modellere gelecek olursak eğer garantili alacaksanız a55 denenebilir. ama garantisiz alacaksanız o paralara çok rahat mi13pro bile alınabilir en kötü mi13t serisi yada düz mi13, çok çok daha iyi olur

coskan97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Coşkan kurt
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
5
ben hiç bir zaman mi serisinden şaşmadım. redmi bana göre değil şuan mi 13 var elimde boyut tercihi ile bunu aldım gayeet güzel kibar telefon performans konusunda da iyi

şimdi üsteki modellere gelecek olursak eğer garantili alacaksanız a55 denenebilir. ama garantisiz alacaksanız o paralara çok rahat mi13pro bile alınabilir en kötü mi13t serisi yada düz mi13, çok çok daha iyi olur
Evet yurtdışı fiyatlarina dediğiniz ürünler ver ama yurtdışı değil garantilidir alacağım bu ikisi arasinda kaldım ikisi de 20 bin tl bandinda ama sanirim a55 bir deneyecegim gibi ☺️

xRaven

Return My Queen
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
11
Samsungların panelinin daha kaliteli olduğunu düşünüyorum fakat exynos işlemci kullandığını da unutmamak gerek ne kadar verimli bi işlemci olduğu tartışılır biraz test ve uzun kullanım videolarını izleyip kararınızı verin bence

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Samsungların panelinin daha kaliteli olduğunu düşünüyorum fakat exynos işlemci kullandığını da unutmamak gerek ne kadar verimli bi işlemci olduğu tartışılır biraz test ve uzun kullanım videolarını izleyip kararınızı verin bence

bench sonuçları samsungda daha iyi görünmüş ama realde nasıl olur bilinmez tabi

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
20K fiyatta (internette) Poco X6 Pro ve Galaxy S23 FE var hocam. 20K için yukarıdaki iki cihazdan daha iyi tercih bunlar (S23 FE özellikle). Pazarama sitesinde S23 FE 17500 lira hatta şu an (son adetler yüksek ihtimalle).

coskan97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Coşkan kurt
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
5
20K fiyatta (internette) Poco X6 Pro ve Galaxy S23 FE var hocam. 20K için yukarıdaki iki cihazdan daha iyi tercih bunlar (S23 FE özellikle). Pazarama sitesinde S23 FE 17500 lira hatta şu an (son adetler yüksek ihtimalle).
Evet ama takintim var 4500 batarya olduğu için onu istemiyorum belki çok bir şey fark etmeyecek ama benim icin öncelik batarya

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Evet ama takintim var 4500 batarya olduğu için onu istemiyorum belki çok bir şey fark etmeyecek ama benim icin öncelik batarya
Hadi S23 FE almayın ama Poco X6 Pro da diğer ikisinden daha iyi tercih hocam. :) Ki batarya performansı arasında 500 mAh arasında farktan çok yazılım optimizasyonu önemli. Samsung yazılımda Xiaomi'den iyi durumda şu an.

Üst Alt