Yardım Redmi 12 sanırım hardbrick oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
aynen doğru servis en iyisi
Kullanıcı hatası diyip sıfır fiyatı para isterlerse de aynısını diyebilecek misiniz çok merak ediyorum şu anda. Kroniklik ile alakası yok işlemcisi mtk sıkıntı çıkma oranı daha yüksek ondan.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca yazılan hiçbir mesajı dinlemeyip servise gönderecekseniz neden konu açıyorsunuz onu da merak ediyorum.

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
13
Kronik olan nedir anlamadım bende bu modeli kullanıyorum.

Fur96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 12
Meslek
Mezun
Konular
68
Kullanıcı uygunsuz dil kullanımı nedeni ile uyarı cezası almıştır.
Kullanıcı hatası diyip sıfır fiyatı para isterlerse de aynısını diyebilecek misiniz çok merak ediyorum şu anda. Kroniklik ile alakası yok işlemcisi mtk sıkıntı çıkma oranı daha yüksek ondan.

Ayrıca yazılan hiçbir mesajı dinlemeyip servise gönderecekseniz neden konu açıyorsunuz onu da merak ediyorum.
He he knk he he yazılım atılınca görürsün

gönderdiysem sanki cihaz senin

Ben redmi note 8 anakartı yaktım cihaz bootloader kilidi açıktı servis benden para istemedi ve telefonda çin romu vardı :)

ben sadece bir ücret vermedim oda easycepten 6s aldım 750 tl istediler vermedim ki note 8'de 3 defa bootlopa düşürdüm servise gönderdim evofone'ye para istediklerini hiç görmedim

Son düzenleme:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
He he knk he he yazılım atılınca görürsün

gönderdiysem sanki cihaz senin

Ben redmi note 8 anakartı yaktım cihaz bootloader kilidi açıktı servis benden para istemedi ve telefonda çin romu vardı :)

ben sadece bir ücret vermedim oda easycepten 6s aldım 750 tl istediler vermedim ki note 8'de 3 defa bootlopa düşürdüm servise gönderdim evofone'ye para istediklerini hiç görmedim
Anakart yanmasından para isteseler zaten tuhaf olur, o kullanıcı hatası sayılması zaten saçma olurdu. Bootlopa da telefon durduk yere düşebiliyor ama durduk yere hardbrick olan telefon daha görmedim. Ayrıca servisler çok değişti son model laptoba su dökülünce sıfırından daha yüksek fiyat isteyen servisler var şu anda. Diyecek bir şeyim yok ne haliniz varsa görün affedersiniz ama bir daha da konu açtıktan sonra bizi kale almayıp yine istediğinizi yapacaksanız konu açmayıp bizim de vaktimizi çalmayın lütfen.

Fur96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 12
Meslek
Mezun
Konular
68
Anakart yanmasından para isteseler zaten tuhaf olur, o kullanıcı hatası sayılması zaten saçma olurdu. Bootlopa da telefon durduk yere düşebiliyor ama durduk yere hardbrick olan telefon daha görmedim. Ayrıca servisler çok değişti son model laptoba su dökülünce sıfırından daha yüksek fiyat isteyen servisler var şu anda. Diyecek bir şeyim yok ne haliniz varsa görün affedersiniz ama bir daha da konu açtıktan sonra bizi kale almayıp yine istediğinizi yapacaksanız konu açmayıp bizim de vaktimizi çalmayın lütfen.
o zaman niye konuya dahil oldun afedersinde

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
Burada insanlar sana yardım etmek istiyor. Yardım etmek zorundaymış gibi ve okul arkadaşın gibi laubali laubali konuşmanın lüzumu yok.
neyse gönderdim mi gönderdim tamam bitti gitti uzatmaya gerek yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt